کد خبر: ۵۱۵۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

روزنامه صهیونیستی با اشاره به تلاش نتانیاهو و ترامپ برای دامن زدن به تنش‌ها در منطقه نوشت: ایران باز هم دانشمندانی مثل فخری زاده تربیت خواهد کرد.

                          تلاش نتانیاهو و ترامپ برای دامن‌زدن به تنش در‌منطقه

به گزارش شفاف، روزنامه هاآرتص در گزارشی بر تلاش‌های عمدی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای افزایش تنش‌ها در منطقه تاکید کرد.

این روزنامه در ادامه با اشاره به ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای ایران نوشت: ترور این دانشمند ایرانی هرچند ممکن است به لحاظ روحی ضربه روحی به ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشد، اما ایران یک دانشمند مستعد دیگر درست مثل فخری زاده تربیت خواهد کرد.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح عصر امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد: بعدازظهر امروز (جمعه) عناصر تروریست مسلح خودرو حامل محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها آقای محسن فخری زاده به شدت مجروح شد و به بیمارستان منتقل شد. متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: