کد خبر: ۵۱۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
حدود یکسال پس از استعفا و غیبت در جلسات رسمی؛

مجمع فدراسیون فوتبال با حضور 66 عضو رسمی مجمع و به صورت آنلاین در حال برگزاری است اما نکته عجیب حضور مهدی تاج رییس مستعفی فدراسیون در این مجمع است.

به گزارش شفاف، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از دقایقی قبل آغاز شده است. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور دکتر سلطانی فر ،وزیر ورزش و جوانان، بهاروند ،سرپرست فدراسیون فوتبال، محمدنبی ،دبیرکل فدراسیون فوتبال در محل هتل آکادمی آغاز شد.‌

اما مهدی تاج هم ناگهان در ردیف نخست مجمع ظاهر شد تا حضور خود در رده های مدیریتی فوتبال ایران را به این وسیله اعلام کند.

تاج همان شخصی است که زیر برگه قرارداد حدود ۸ میلیون یورویی ویلموتس را امضا کرده و حالا غرامتی بیش از ۲۰۰میبیارد تومان را نصیب فوتبال ورشکسته ایران کرده است.

این مجمع با حضور 66 عضو مجمع و به صورت برخط در حال برگزاری است و حضور تاج می تواند پیام های نگران کننده ای برای سلامت فوتبال ایران داشته باشد. تاج اکنون پاسخگوی نهادهای نظارتی و قضایی درباره نحوه بستن قرارداد مخفیانه و پنهانی با ویلموتس است. او و هیات رییسه فدراسیون کنونی فوتبال هنوز پاسخ روشن و قابل پذیرشی به افکار عمومی بابت ایجاد شرایط بحرانی در فوتبال ایران نداده اند و ادامه حضور آنها در فوتبال ایران از سوی میلیون ها نفر از هواداران تیم ملی قابل تحمل و پذیرش نیست و می تواند مشکلات زیاد امنیتی برای فوتبال کشورمان خلق کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: