کد خبر: ۵۱۵۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰

در پی شهادت محسن فخری زاده حزب اعتدال و توسعه بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش شفاف در این بیانیه آمده است: شهادت هنر مردان خداست بار دیگر دشمنان ایران اسلامی، با اقدامی تروریستی، ماهیت پلید و ددمنشی خود را به جهانیان نشان دادند. شهید والامقام محسن فخری‌زاده در طول حیات پربرکت خویش، علاوه بر خدماتی ماندگار در حوزه فنآوری‌های صلح‌آمیز و دفاعی، بستر را برای بالندگی صدها جوان نخبه ایرانی فراهم نمود.

حزب اعتدال و توسعه شهادت این سرباز وفادار و خدوم میهن را به مقام معظم رهبری، خانواده بزرگوار ایشان و عموم ملت ایران تبریک و فقدانش را تسلیت عرض می‌کند. همانگونه که از خون دیگر شهیدان والامقام ایران اسلامی، هزاران جان‌برکف ملت و پاسدار نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده‌اند، اکنون نیز خیل عظیم دانشمندان جوان و شاگردان آن شهید، راه او که همانا اعتلای بیش از پیش کشورمان در عرصه‌های علمی از جمله دستیابی به قله‌های رفیع دانش دفاعی و فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای بوده است را با قوت و اقتدار ادامه خواهند داد.

بی‌شک تعیین زمان، مکان، سطح و شیوه پاسخ قاطع به تروریسم دولتی دشمنان، همچون رویدادهای مشابه در اختیار ایران است و این اطمینان وجود دارد که در پرتو وحدت و همدلی ملی و با در پیش‌گرفتن رهنمودهای داهیانه رهبری معظم انقلاب، دستگاه‌های مسئول مناسب‌ترین و کوبنده‌ترین پاسخ را به ددمنشان خواهند داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: