کد خبر: ۵۱۵۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

دادگستری استان البرز در اطلاعیه‌ای نحوه ارائه خدمات به مراجعان و مردم استان در دروان محدودیت‌های کرونایی را اعلام کرد.

                          قبل از انجام امور قضایی نوبت اینترنتی بگیرید

به گزارش شفاف، در متن اطلاعیه دادگستری استان البرز آمده است:

در اجـرای بخشنامه معاون اول محترم قوه قضائیه و با امعان نظر در مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، در راستای حفظ سلامت کارکنان و مراجعین و به منظور جلوگیری از توقف خدمت‌رسانی و عدم ایجاد وقفه در دادرسی و رسیدگی پرونده‌های قضایی، به اطلاع مردم عزیز می‌رساند خدمات‌رسانی در کلیه واحد‌های قضایی استان البرز تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل است:

سـامانه تلفن گـویا با شماره‌های ۳۲۵۶۱۷۵۱ و ۳۲۵۶۱۷۵۶ و سامانه‌های پیامکی با شماره‌های ۵۰۰۰۱۲۹ و ۵۰۰۰۹۱۲۹ آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و ارائه پاسخ غیرحضوری در کمتر از ۲۴ ساعت به مراجعین محترم است.

با عنایت به راه اندازی سامانه نوبت‌دهی اینترنتی شعب و دفاترخدمات الکترونیک قضایی به آدرس adliran.ir از تـاریخ ۰۹/۰۹/۹۹، هرگـونه مراجعه به واحـدهای قضایی و دفاتر خـدمات الکترونیک بعد از اخذ نوبت از سامانه مذکور یا با احضاریه کتبی شعب، امکان پذیر خواهد بود.

اصحاب دعوا، کارشناسان، وکلا و نمایندگان قانونی ایشان لازم است هرگونه لایحه، اسناد و ادله را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارسال نمایند.

کلیه وکلا، کارشناسان و نمایندگان حقوقی محترم می‌توانند با مراجعه به سایت adliran.ir به صورت خودکاربری اقدام به ثبت دادخواست و ارائه لوایح به مراجع قضایی نمایند.

با عنایت به استقرار دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در زندان‌های استان، خانواده محترم زندانیان از هرگونه مراجعه به مراجع قضایی خودداری نموده و از طریق دفاتر خدمات الکترونیک مستقر در زندان اقدام به ارسال لوایح و درخواست‌های خود نمایند.

کلیه اصحاب دعوا می‌توانند با مراجعه به سایت adliran.ir، در قسمت "اطلاع رسانی به اشخاص حقیقی" از روند پرونده خود در واحد‌های قضایی مطلع شوند.

کلیه اصحاب دعوا که دارای حساب کاربری «ثنـا» می‌باشند، جهت دریافت اوراق قضایی خود می‌توانند به سایت adliran.ir، بخش "ابـلاغ الکـترونیک" مراجعه نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: