کد خبر: ۵۱۵۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

قهرمان پاراوزنه‌برداری جهان گفت: وقتی دشمن صهیونیستی می‌بیند در هیچ زمینه‌ای نمی‌تواند ما را متوقف کند، سعی دارد دانشمندان و نخبگان ما را شهید کند تا ما در عرصه علمی نتوانیم پیشرفتی داشته باشیم.

رستمی: هیچگاه رژیم صهیونیستی را در عرصه ورزش به رسمیت نمی شناسیم/ چشم دیدن پیشرفت ایران اسلامی را ندارند

به گزارش شفاف، روح‌الله رستمی در خصوص ترور دکتر محسن فخری‌زاده توسط مزدوران رژیم صهیونستی اظهار داشت: چند روز است که از شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان در شوک هستم. خیلی ناراحتم که یکی دیگر از نخبگان کشورمان را تیرباران کردند و فرار می‌کنند. 

وی افزود: در دهه 60 در حالی که تمام کشورهای دنیا در مقابل ما قرار گرفته بودند، در برابر همه آنها ایستادگی کردیم ولی دشمنان کور دل، مسئولان خدوم کشورمان را ترور می‌کردند. حالا وقتی دشمن صهیونیستی می‌بیند در هیچ زمینه‌ای نمی‌تواند ما را متوقف کند، از ابتدای دهه 90 سعی دارد دانشمندان و نخبگان ما را شهید کند تا در عرصه علمی نتوانیم پیشرفتی داشته باشیم. 

رستمی عنوان کرد: هم اکنون کشور قدرتمندی در عرصه نظامی و موشکی هستیم. باید به بهترین شکل جواب آنها را بدهیم. اگر در خصوص این ترور نرمش داشته باشیم، این دشمن نامشروع گستاخ تر می‌شود.

قهرمانی پاراوزنه‌برداری خاطرنشان کرد: رژیم غاصب یارای مقابله با ما را ندارد. آنها چشم دیدن پیشرفت ایران اسلامی را ندارند و دست به شهید کردن دانشمندانی هسته‌ای ما می‌زنند. سالها فناوری به دست آوردیم و آنها برای متوقف کردن این روند، چنین اقدامات ناجوانمردانه ای را انجام می دهند.

رستمی تاکید کرد: چنین دشمن نامرد و ناجوانمردی، ارزش اعتبار و احترام ندارد. در عرصه ورزشی هیچگاه رژیم اشغالگر قدس را به رسمیت نمی‌شناسیم و با آنها مقابله نمی‌کنیم ولی در میدان سیاست وقتی آنها یکی زدند، باید 10 تا بزنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: