کد خبر: ۵۱۵۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱

یکی از شرکت‌هایی که در زمینه حمل و نقل دریایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل هوایی و حمل و نقل ریلی می‌تواند خدمات باکیفیتی را ارائه دهد "شرکت لتکا آبی کیش" است. این شرکت توانسته با ارائه خدمات با کیفیت بیش از چهار دهه فعالیت موفقی داشته باشد. اگر بخواهیم اشاره کوتاهی به تاریخ تأسیس این شرکت داشته باشیم می‌توان گفت که این شرکت در سال ۱۳۸۸ به‌عنوان یکی از نمایندگان خط کشتیرانی لتکا در کشور ایران تأسیس شد. بهتر است به این نکته اشاره داشته باشیم که این شرکت به‌عنوان اولین خط کشتیرانی ایرانی آن هم به‌صورت خصوصی در ایران برپا شد.

 

باربری بین المللی

با توجه به اینکه حمل و نقل‌ها انواع مختلفی دارند، نرخ باربری برای هر کدام از آن‌ها متفاوت خواهد بود. باربری می‌تواند به‌صورت باربری شهری، بین باربری شهری یا باربری بین المللی انجام شود. همان طور که قبلاً هم اشاره کردیم یکی از انواع حمل و نقل بین المللی، حمل و نقل دریایی است که شرکت لتکا آبی کیش نیز در این زمینه فعالیت می‌کند؛ در این نوع از حمل و نقل جابجایی کالا به‌وسیله قایق یا کشتی انجام می‌شود. حمل و نقل دریایی می‌تواند اهداف مختلفی مانند: تفریحی، بازرگانی یا نظامی داشته باشد. این حمل و نقل به دلیل هزینه‌ای که برای حمل کالاها می‌گیرد و به دلیل سرعت بالایی که در جا به‌جایی کالا یا محمولات دارد، همیشه مورد توجه بوده است؛ اما نرخ باربری بین المللی چگونه است؟ نرخ باربری بین المللی به دلیل مسافت زیادی که باید طی کند نسبت به سایر باربری‌ها بالاتر است.

معرفی شرکت لتکا آبی کیش

انواع حمل و نقل و باربری بین المللی

حمل و نقل بین المللی به پنج دسته حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، ریلی یا مرکب تقسیم می‌شود. یکی از این حمل و نقل‌ها که نقش پررنگی در زمینه تجارت بین‌المللی دارد "حمل و نقل دریایی" است که به‌وسیله آن می‌توان کالاهایی مانند نفت را جابه‌جا کرد. شاید برای شما هم جالب باشد  که اغلب وقتی بحث تجارت مطرح می‌شود، حمل و نقل دریایی به‌عنوان یک  عضو جدا نشدنی آن مورد توجه قرار می‌گیرد. یکی از شرکت‌های مطرح در این زمینه "شرکت لتکا آبی کیش" هست. در ادامه با ما همراه باشید تا در این خصوص مطالب مفیدی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

فرایند های ترخیص کالا

یکی از دغدغه‌ها یا معضلاتی که اکثر تجار و بازرگانان با آن درگیر هستند مسائل مرتبط با خدمات ترخیص کالا و فرایند آن است. ترخیص کالا نیازمند رعایت کردن برخی از قوانین و داشتن مهارت‌هایی است که گاهی اوقات باعث می‌شود تا افراد به‌جای این که خودشان این کار را انجام دهند از شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بگیرند. منظور از ترخیص کالا فرایند اظهار کالا به گمرک و آزاد کردن آن جهت صادرات یا واردات است. زمانی که خدمات ترخیص کالا انجام می‌شود در حقیقت کالا به‌عنوان یک کالای قانونی در نظر گرفته می‌شود و از حالت قاچاق خارج می‌شود. یکی از سؤال‌های احتمالی این است که چه محموله هی نیاز به ترخیص دارند؟ معمولاً زمانی که افراد تصمیم به واردات یا صادرات کالایی از کشور خود به کشورهای دیگر یا بالعکس می‌گیرند، باید از حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل زمینی استفاده کنند و این کار باید تحت نظر گمرک انجام شود. گمرک موظف است کالاهای شما را بازرسی کند و عوارض کالا را بگیرد.

معرفی شرکت لتکا آبی کیش

آشنایی بیشتر با خدمات شرکت لتکا آبی کیش

اکنون که با شرکت لتکا آبی کیش آشنا شدید حتماً برای شما هم این سؤال مطرح می‌شود که خدمات شرکت لتکا آبی کیش چیست؟ این شرکت می‌تواند خدمات مختلفی را در زمینه حمل دریایی، سوخت فله و جنرال کارگو، خدمات حمل و لجستیک، محموله هایی که شامل کالاهای خطرناک می‌شوند و یا بارهای یخچالی، ترانزیت داخلی و خارجی، ترخیص کردن محمولات صادراتی و وارداتی، خدمات مربوط به محموله های هوایی از نقاط مختلف به تمام فرودگاه‌ ها، خدمات مربوط به حمل ریلی، خدمات مربوط به محمولات خرده بار دریایی، تشریفات گمرکی، بارگیری کالا یا تخلیه و ... ارائه ‌دهد.

 

باربری خرده بار و گروپاژ چیست

یکی از مسائل مرتبط با حوزه حمل و نقل " باربری خرده بار و گروپاژ " است. احتمالاً برای شما هم این سؤال به وجود می‌آید که باربری خرده بار و گروپاژ چیست؟ یکی از مسائلی که بین تجار و بازرگانان، اهمیت و کاربرد زیادی دارد؛ روش‌هایی است که منجر به کاهش هزینه‌های آن‌ها می‌شود. گاهی اوقات موقعیت‌هایی پیش می‌آید که تجار، شرکت‌ها یا افراد نمی‌خواهند برای جا به‌جایی یا حمل و نقل خرده بارهایی که دارند هزینه زیادی را پرداخت کنند. به همین علت تصمیم می‌گیرند که این کار را به‌صورت گروهی انجام دهند که به این فرایند باربری خرده بار و گروپاژ گفته می‌شود.

معرفی شرکت لتکا آبی کیش

اهداف شرکت لتکا آبی کیش

امروزه ما شاهد پیشرفت سریع و گسترده علم و تکنولوژی در زمینه‌های مختلف هستیم. با توجه به اینکه نیازهای مردم و مشتریان روز به روز بیشتر و متفاوت‌تر می‌شود، شرکت‌های فعال در این زمینه هم موظف هستند تا با قوی‌تر کردن زیرساخت‌های خود متناسب با نیازهای مشتریان پیش روند. خدمات شرکت لتکا آبی کیش نیز با در نظر گرفتن همین نیازها، روزبه‌روز متفاوت‌تر و با کیفیت‌تر شده است. این شرکت در تلاش است تا از طریق آشنایی بهتر با نیازهای مشتریان خود، به‌درستی نیاز آن‌ها را تأمین کند. یکی از عواملی که می‌تواند باعث عملکرد صحیح یک شرکت شود "کمک گرفتن از کارکنان با تجربه و مجرب" است.

هنگامی که یک شرکت کارکنانی خبره داشته باشد، می‌تواند به‌درستی به مشتریان خود خدمت رسانی کند. در همین راستا شرکت لتکا آبی کیش بدون وقفه تلاش می‌کند و قصد دارد از طریق زیرساخت‌های صحیح و کارکنان مجرب نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو تأمین کند.

 

خلاصه

شرکت لتکا آبی کیش یکی از برجسته‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی یا ریلی مشغول به فعالیت است. خدمات شرکت لتکا آبی کیش بسیار متنوع است و تلاش است تا با ارائه خدمات مختلف و باکیفیت؛ نیاز افراد در زمینه‌های مختلف را تأمین کند. این شرکت در تلاش است تا با زیرساخت‌های قوی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا؛ نیاز مشتریان خود را با سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت انجام دهد. در زمینه حمل و نقل مباحث مختلفی مانند: خدمات ترخیص کالا، گروپاژ یا باربری بین المللی وجود دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم.

 

برگرفته از سایتhttps://www.bluelotka.com/

 

 

*رپورتاژ آگهی

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار