کد خبر: ۵۱۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ نفر افزایش یافته است که تاکنون ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر در این کشور به کووید- ۱۹ مبتلا شده اند.

                          بستری ۱۰۲ هزار بیمار مبتلا به کرونا در آمریکا در یک روز

به گزارش شفاف، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جهان را اعلام می‌کند، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید ۱۹) در این کشور طی یک شبانه روز گذشته با افزایشی چشمگیر به مرز ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد.

وبگاه وُرلد میترز در این خصوص اعلام کرد: آخرین شمار مبتلایان به این ویروس ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر است و تعداد قربانیان نیز به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ تَن افزایش یافته است.

بر اساس اعلام این وبگاه، آمریکا با احتساب این آمار در صدر فهرست کشورهای جهان به لحاظ شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان قرار دارد.

گفتنی است، خبرگزاری رویترز پیشتر اعلام کرده بود که افزایش بی‌سابقه موارد ابتلاء به کرونا در آمریکا، ظرفیت بیمارستان‌ها را به مرز انفجار رسانده است.

همچنین شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان نیز امروز پنجشنبه در گزارشی اختصاصی در این باره تأکید کرد: ظرفیت بیمارستان‌ها در آمریکا فراتر از حد معقول پُر شده و بر این اساس آنها نمی‌توانند به روند کنونی پذیرش مبتلایان به کووید- ۱۹ ادامه دهند.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تنها در شبانه روز اخیر ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آمریکا بستری شده اند که نوعی رکورد بی سابقه در نوع خود به شمار می‌آید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: