کد خبر: ۵۱۵۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

به منظور ایزوله شدن تیم پرسپولیس و پیشگیری از ابتلا به کرونا تیم فوتبال پرسپولیس به اردو می‌رود.

به گزارش شفاف، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با تصمیم کادر فنی تیم و مدیران باشگاه و با توجه به لغو بازی پرسپولیس مقابل نساجی قائمشهر که با تصمیم سازمان لیگ فوتبال ایران صورت گرفت، نماینده فوتبال ایران و غرب آسیا در فینال لیگ قهرمانان آسیا۲۰۲۰، از امشب جمعه، به اردو خواهد رفت.

هدف از این اردو، ایزوله کردن بازیکنان و کاهش ارتباط آن‌ها با افراد خانواده، دوستان و جامعه به منظور کاهش امکان سرایت بیماری کرونا به بازیکنان و عوامل تیم است.

در این ارتباط، هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است تا شیوه نامه‌های بهداشتی، بیشتر از قبل در محل اردو و تمرین اجرا شوند.

اهمیت این موارد از آن جهت است که در آستانه بازی فینال آسیا، شیوه نامه‌های سخت‌گیرانه کشور قطر و همچنین محدودیت بازیکنان در اختیار، با توجه به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها، ابتلای اعضای تیم به بیماری کرونا، دردسر ساز خواهد شد.

این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران، اخیرا با تهدید‌های امنیتی و بهداشتی مبنی بر تلاش برای سرایت بیماری کرونا به اعضای تیم روبه‌رو بوده است که در شبکه‌های اجتماعی نیز نمود داشت.

اردوی پرسپولیس به منظور کاهش خطر انتقال بیماری کرونا به اعضای تیم، تا بازی با ذوب‌آهن ادامه خواهد داشت. در این مدت کنترل‌های لازم با انجام آزمایش تشخیصی نیز به طور مرتب، انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: