کد خبر: ۵۱۵۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

سال‌های اقتدار تلویزیون شما مدرسه تشریف داشتید، وگرنه حتما الان می‌دانستید تلویزیون مکانی برای تبادل افکار است

یک مجری سابق تلویزیون به صحبت های اخیر علی فروغی رییس شبکه سه درباره کنارگذاشتن عادل فردوسی پور واکنش نشان داده است.

به گزارش شفاف، رئیس جوان شبکه سه روز گذشته در اظهارنظری جنجالی گفته بود دلیل کنار گذاشتن عادل فردوسی پور، خارج شدن او از مدار بود! این حرف ها واکنش بسیار شدیدی در رسانه‌های مجازی علیه او به همراه داشته است.

آزاده نامداری، تهیه کننده و مجری سابق تلویزیون ایران در واکنش به صحبت‌های روز گذشته علی فروغی، ریٔیس شبکه سه سیما درباره عادل فردوسی‌پور در اینستاگرام خود نوشت: جناب فروغی! سال‌های اقتدار تلویزیون شما مدرسه تشریف داشتید، وگرنه حتما الان می‌دانستید تلویزیون مکانی برای تبادل افکار است. جایی که به جامعه یاد می‌دهد آدم‌ها چگونه با نگاه‌ها و عقاید متفاوت با هم گفتگو کنند.

پاسخ آزاده نامداری به فروغی درباره اخراج فردوسی‌پور

دیروز یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن آقای فروغی حرف‌های جدیدی درباره عادل فردوسی‌پور، تهیه کننده و مجری برنامه نود مطرح کرد و گفت آقای فردوسی‌پور داشت از مدار کاری خارج شده بود و روش کار او داشت برای دیگران الگو می‌شد و اگر ادامه پیدا می‌کرد صدا و سیما از هم می‌پاشید.

 خانم نامداری در ادامه متن خود در اینستاگرام خطاب به آقای فروغی نوشته: کاش از بزرگان تلویزیون کسی باقی مانده بود تا آن روزها را به شما یادآوری کند،اینکه اکنون کار به مدار و خروج‌ از مدار رسیده حتما مشکل از جای دیگری است 

پ.ن:سال‌های اقتدار تلویزیون، دوران دانشگاه ما و ده یازده سالگی شما

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار