کد خبر: ۵۱۵۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد که رهبران دولت نجات ملی این کشور فرمان عفو عمومی برای کسانی که تمایل به پیوستن به این دولت دارند، صادر کرده‌اند.

                          دولت نجات ملی یمن، از صدور فرمان عفو عمومی خبر داد

به گزارش شفاف، سرتیپ «یحیی سریع»، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن گفت که همه کسانی که طی سال‌های گذشته در جبهه ائتلاف سعودی بوده و جنگیده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند به محور یمن برگردند.

سریع امروز شنبه گفت که «رهبران عالی فرمان عفو عمومی درباره کسانی که تمایل به بازگشت به مسیر درست دارند صادر کرده‌اند تا کشتار یمنی‌ها متوقف شود».

به گزارش شبکه المیادین، سریع در مراسم دانش‌آموختگی شماری از نیرو‌های مسلح یمن گفت که نیرو‌های متجاوز سعودی بعد از شکست‌هایی که اخیرا متحمل شده‌اند، آخرین مراحل خود را طی می‌کنند.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن گفت که اشغالگران و مزدوران هر چقدر به ریختن خون‌ها ادامه دهند، سرنوشتی جز زوال و فروپاشی در برابر تأثیرات مقاومت نیرو‌های مخالفِ تسلیم و ذلت ندارند.

با پیشروی نیرو‌های دولت نجات ملی یمن و برملا شدن اهداف استعماری و تجزیه‌طلبانه ائتلاف امارات و عربستان سعودی در یمن، شماری قابل توجهی از قبایل و نیرو‌های نظامی طی سال‌های اخیر از این ائتلاف جدا شده و به دولت مذکور پیوسته‌اند.

سه روز پیش، ۲۵ نفر از نیرو‌های ائتلاف سعودی عضو تیپ ۳ موسوم به عروبه در منطقه مرزی «الخوبه» در استان «جیزان» عربستان سعودی با ابراز ندامت از گذشته خود، به نیرو‌های مسلح یمن در صنعاء ملحق شدند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: