کد خبر: ۵۱۵۷۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

مارادونا حدود ۱۰۰میلیون دلار اموال پراکنده در کشورهای مختلف دارد اما بعد از مرگش به جز پنج فرزند رسمی، شش نفر ادعای فرزندی او را کرده اند که با توجه به روابط جنسی متعدد مارادونا اصلا بعید نیست راست بگویند

دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین هفته گذشته در 60 سالگی درگذشت.

به گزارش شفاف، اموال و سرمایه هنگفتی از مارادونا باقی مانده است اما تقسیم اموال او میان فرزندانش به دلایل مختلف به آسانی انجام نخواهد شد.

به نقل از لا ریپابلیکا؛ اموال باقیمانده از مارادونا حدود 100 میلیون دلار ارزش دارد اما پراکندگی این اموال در کشورهای مختلف و نامشخص بودن هویت برخی از فرزندان مارادونا، تقسیم ارث میان فرزندان او را پیچیده می کند. همچنین گفته می شود مارادونا، ورونیکا اوجدا [یکی از همسران مارادونا] و دو دخترش را از ارث محروم کرده است؛ موضوعی که مورد قبول آنها نیست.

۱۰۰میلیون‌دلار ارث مارادونا و ۶ فرزند جدید!

دیگو جونیور، پسر 34 ساله مارادونا که متولد ناپل است، در مصاحبه ای با کانال 5 ایتالیا پیرامون این شرایط پیچیده گفت: در حال حاضر ارث پدرم، آخرین موضوعی است که به آن فکر می کنم. ترجیح می دهم کل عمرم را گرسنه باشم تا اینکه بخواهم با این مسئله پیچیده روبرو شوم. همه ما (فرزندان مارادونا) به خاطر پدرمان دور هم جمع شدیم اما شرایط به حدی بد است که من پول کافی برای پرداختن به این پرونده را ندارم؛ به خصوص اینکه تحقیقات در این مورد هنوز تمام نشده است.

مارادونا 5 فرزند رسمی دارد اما گفته می شود هویت 6 فرزند او نامشخص است. چند نفر که مدعی شده اند مارادونا پدر آنها است، منتظر اثبات آزمایش DNA خود هستند. دیگو جونیور در این مورد افزود:

به کسانی که از راه و روش صحیح وارد می شوند، احترام می گذاریم. همیشه گفته ام که اگر ثابت شود آنها برادران یا خواهران ما هستند، با آغوش باز از آنها استقبال می کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: