کد خبر: ۵۱۵۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹

آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو "نشان سلیمانی" در قالب برنامه و نمایش در بخش های حرفه ای و مردمی معرفی شدند.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، جشنواره سردار مقاومت و رادیو "نشان سلیمانی" که به همت رادیو نمایش برگزار شده است اسامی راه یافته در بخش مردمی و حرفه ای به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو را در قالب برنامه و نمایش های رادیویی به شرح زیر اعلام کرد:   

برنامه های راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو      

بخش حرفه ای                                                       

مستند پرتره                                                    

۱-حوالی یک بامداد از اسماعیل استخری مرکز ایلام    

۲- رفیق خوب ما از شبنم بختیار، مرکز کرمان            

۳- سیره سلیمانی از مریم تقی زاده ، مرکز یزد

۴- مرد میدان ازعلیرضااحمدی ، مرکز لرستان 

۵- معراج ایتالیا از مهدی ساعی، شبکه ایران  

۶- من پاسدار قاسم سلیمانی ازلیلا علاقمند، شبکه نمایش        

۷- نشانی سردارازعباس اسعدی مقدم، شبکه فرهنگ  

روایتگری                                                                    

۱- اولین مدافع حرم از مریم رضوی، چهارمحال و بختیاری     

۲- با دریا از زهرا محمدی،آذربایجان غربی     

۳- پدرم حاج قاسم از النازعزیزی،مرکز اردبیل 

۴-پرده عشاق از مریم  قاسمی، شبکه فرهنگ  

۵-حاج قاسم حاج قاسم است از سهیلا باقری شریف آبادی، شبکه سلامت       

۶-روایت یک مهربانی از رضاسلیمانی،  خراسان رضوی           

۷-سردار پهلوان از رضامحمودی،شبکه ورزش          

۸-مرشد عشق از همایون قلعه نویی، مرکزی  

 

یوجی سی                                                       

۱-پروژه حذف از انسیه شمس اللهی، شبکه نمایش       

۲-شیرین تر از عسل،حسین خلیل نژاد، شبکه جوان    

۳-عشق بدون مرزاز فاطمه رفیعی، چهارمحال و بختیاری       

۴-داده کاوی از امین حسین زاده، خوزستان    

۵-واژه به واژه خط به خط از لیلاعسگری،مرکز اصفهان          

برنامه ترکیبی                                                            

۱-پدر فرزندان ایران از سیده ناهیدسعادتی،آذربایجان شرقی    

۲-خیابان ایران  از کیاناز کاوه، شبکه ایران     

۳-سردار آسمانی از رضاسلیمانی، خراسان رضوی     

۴ـ شهید قدس  از حسن نوروز زاده، مرکز قم   

۵-عمو قاسم از فاطمه  دانایی، مرکز یزد         

۶-میثاق نامه مکتب سلیمانی از شهاب   نادری شبکه ایران       

مینی فیچر                                                               

۱- برای سرباز وطن از حسین نافذ عارفی، شبکه ایران

۲- به نام پدراز فاطمه شافعیان، مرکز مازندران 

۳- حبیب دل از حسین معصومی ، شبکه ورزش

۴- روایت عشق از ریحانه خیرخواهان  ، مرکز سمنان  

۵-سردار سلیمانی از زهراحیدری، خراسان شمالی       

۶- کویر تشنه از مژگان فرزین، شبکه نمایش  

۷-نشانی سردار   از عباس رجب سلمانی، شبکه فرهنگ  

۸-همچون یک پدر از میثم کریمی ، شبکه نمایش        

گزارش خبری                                                  

۱- بابا قاسم از شیما کرمیانی،مرکز قم 

۲-برکت سرخ از شیما کرمیانی ،مرکز قم         

۳-راز نگین از  مریم تکافی ،خراسان رضوی   

۴-سرباز ولایت از مهدی کاظمی، شبکه معارف

برنامه های راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو 

بخش مردمی                                  

روایتگری و خاطره گویی                                

۱ـ اربیل  از سمیه محمودی

۲- بچه های حاج قاسم  از سجاد کلبادی نژاد

۳-تکیه گاه از مهرناز زارعی

۴-ژنرال سایه از علیرضا کریمی

۵-روایت یک صبح ازفاطمه باقری

ساختار آزاد                             

۱-آژانس مسافرتی از هادی محمودی

۲- تهران میدان شهدا ازآرزو مددی

۳-جمهوری سلیمانی از سعیدمهاجر

۴-رفیق شهید من ازمنیره مازونی

۵-سردارازیوسف حامدی میرا

قطعه موسیقی                         

۱-حضرت سلیمانی ازغفورمحمدزاده

۲-حماسه حسینی ازیدالله گودرزی

۳-سرباز آرامش ازمحمدغفاری

۴-سردار وطن  از ارازمحمد خرمالی

۵-شهید القدس از مجید نصری

نمایش های راه یافته در بخش حرفه ای به مرحله نهایی داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو

نمایش کوتاه                    

۱-استقبال از حسین اسماعیلی،مرکز سمنان

۲-بمان سردار ازمصطفی باقر آبادی، مرکز سمنان

۳-زورخانه عطایی از اشرف السادات اشرف نژاد، شبکه جوان

۴-ژینا از ابراهیم طاهری کیا، مرکز قزوین

۵-مأموریت از  حمیدطلایی، مرکز یزد

نمایش تک قسمتی                               

۱-ام لیلا ازریحانه یزدان دوست شبکه نمایش

۲-جان پناه از حسین خدادی، مرکز البرز

۳-دشمن پشت دروازه ها ازمحسن قاسم زادگان،مرکز فارس

۴- گزارشگر ویژه از هنگامه داودی، مرکز مازندران

۵- ملک سلیمانی از سمانه برزگر، مرکز قزوین

۶-موج عشق از فرشاد آذرنیا، شبکه نمایش

مستند نمایشی                                     

۱- سردار دلها  از سیده ناهیدسعادتی، آذربایجان شرقی

۲- سیلاب غیرت از مهرداد معماری، مرکز آبادان

۳- فرمانده دلها  از بهرام نوری، مرکز گیلان

                                     

نمایش های راه یافته در بخش مردمی به مرحله نهایی  داوری جشنواره سردار مقاومت و رادیو                                                 

نمایش کوتاه                            

۱ـ آشنای دریا  از فاطمه فراهانی

۲-بدون مرز از سید مجید محمدی

۳-تولد  از بهمن پارسا آرا

۴-دیوار  از محمدشکری

۵-مسافر آسمان از پژمان شاهوردی

نمایش نامه                              

۱-آقا شیر از منصوره عسگری دشت بیاض

۲-تینار از بهمن پارسا آرا

۳-جاودانگی از اصغرگروسی

۴- دلدار از شیرین سپه راد

۵ـ ملک سلیمانی  از مجتبی طالبی

۶-خورشید در راه از الهه شریفی نیا

بر اساس این گزارش، روز ۱۰ دی ماه، همزمان با سالروز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراسم اختتامیه این جشنواره  برگزار می شود.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: