کد خبر: ۵۱۵۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران از یکی از دستیاران محمود فکری ناراضی هستند.

به گزارش شفاف، تیم فوتبال استقلال تهران تا به اینجای رقابت‌ها ۲ برد، ۲ تساوی و یک شکست را ثبت کرده است. این نتایج باب میل هواداران استقلال نیست و آن‌ها انتظارات بیشتری از استقلال فکری و البته بازیکنان این تیم دارند.

با توجه به نتایج کسب شده استقلال که از دید هواداران زیاد جالب نیست باید به وضعیت بدنی بازیکنان در دقایق پایانی هر دیدار اشاره کرد. بدن‌های خالی از تمرین باعث می‌شود آبی پوشان حداقل از دقیقه ۵۰ به بعد هر بازی از لحاظ بدنی کم بیاورند و ضعف در دویدن داشته باشند.

عامل ضعف در دویدن و جاگیری بازیکنان در نیمه دوم می‌تواند به دلیل تمرینات نامناسب آبی پوشان باشد. تمرین دهنده این روز‌های تیم فوتبال استقلال کسی نیست به غیر از دفتری. می‌توان نوک انتقادات را به نوعی به سمت این مربی نشانه گرفت.

تمرین‌های کم و نامناسب باعث می‌شود تا بازیکنان توان بالایی در بازی‌ها برای مقابله با حریفان نداشته باشند و این موضوع را می‌توان از پاس‌های رو به عقب بی شمار آبی پوشان تشخیص داد.

بد نیست محمود فکری با انتخاب دفتری به عنوان دستیار خود از این پس بیشتر به فکر تمرینات بازیکنان باشد و ضعف فنی آبی پوشان را در تمرینات و بازی‌ها جویا شود. فکری حتی می تواند حداقل از پرویز مظلومی یا صمد مرفاوی که کار کشته مربیگری در استقلال هستند کمک بگیرد یا نهایتا فرد جدیدی را به جای دفتری انتخاب کند تا بازیکنان زیر نظر مربی حرفه‌ای تمرینات خود را دنبال کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار