کد خبر: ۵۱۵۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲

در جریان دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان تیم پاس ناجا قم، توانست در دقایق پایانی مقابل ذوب آهن به تساوی رسید.

به گزارش شفاف، در روز نخست دیدار دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان تیم پاس ناجا قم در بازی نزدیک برابر تیم مدعی ذوب آهن به تساوی ۲۶ رسید.

در این دیدار که در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز برگزار شد در حالی که در  نیمه نخست تیم ذوب آهن‌ پیش بود اما در نیمه دوم، بازیکنان قم تلاششان را مضاعف کردند و توانستند نماینده اصفهان را متوقف کنند.

بازی های امروز که در قالب گروه یک این رقابت ها از ساعت ۱۳ با  برتری ۲۴ بر ۲۱ نفت و گاز گچساران مقابل ستارگان دشتستان آغاز شده بود، در سومین دیدار امروز و از  ساعت ۱۹ تیم شهید شاملی کازرون به دیدار پرسپولیس بهبهان می رود.

در ادامه مصاحبه سرمربیان هر دو تیم را می‌خوانید.

کیوان صادقی، سرمربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی خوبی بود، حدس می‌زدم که بازیکنانم غرور دور رفت را داشته باشند و فکر کنند که همه تیم‌ها همینطور هستند اما تیم‌ها تمرین و تغییر پیدا کردند. نیمه اول اختلاف زیاد شد و در نیمه دوم قابل جبران نبود. اگر قدر فرصت‌هایی که به دست می‌آید را ندانیم تیم حریف بهتر کار می‌کند و بهتر عمل می‌کند. به تیم حریف تبریک و خسته نباشید می‌گویم. خیلی خوب کار کردند. برای جوانان تیم ما تجربه خوبی بود ۸۰ درصد تیم ما هم جوان هستند. امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر عمل کنیم.

محمد امین وفایی سرمربی پاس ناجا قم بعد از تساوی مقابل ذوب آهن گفت: خدا را شکر امروز شاهد بازی خیلی خوبی بین دو تیم بودیم، تیم ذوب آهن کادر فنی قوی دارد. تیم جوان و جنگنده‌ای هستند. البته ما هم با تدابیر کادر فنی و غیرت بازیکنانمان توانستیم بازی را پا به پا پیش ببریم. نتیجه نیمه اول خیلی خوب بود و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم اما در ابتدای نیمه دوم اتفاقاتی پیش آمد که نتوانستیم بازی را جمع کنیم ولی در ادامه راه توانستیم بازی را هدایت کرده و آرام آرام نتیجه را نزدیک کردیم. تساوی برابر ذوب آهن برای ما همانند برد است. امیدوارم در ادامه مسابقات به بردها تداوم ببخشیم و شاهد خوشحالی مردم قم باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: