کد خبر: ۵۱۵۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

پرسپولیس پس از تایید محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر در کمیته استیناف AFC با ارسال نامه‌ای به دادگاه CAS درخواست کرد حکم این بازیکن با صدور دستور موقت به حالت تعلیق دربیاید تا بتواند از مهاجم خود در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند

دادگاه CAS با ارسال نامه‌ای به AFC زمان ارسال لایحه برای پرونده مهاجم سرخ پوشان را اعلام کرد که فرصت پنج روزه برای گرفتن دستور موقت تا روز برگزاری فینال در آن به چشم می خورد. 

به گزارش شفاف، این آخرین شانس پرسپولیس است که با این زمان اعلام شده، کورسوی امیدی باز شده است. باشگاه پرسپولیس پس از تایید محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر در کمیته استیناف AFC با ارسال نامه‌ای به دادگاه CAS درخواست کرد حکم این بازیکن با صدور دستور موقت به حالت تعلیق دربیاید تا بتواند از مهاجم خود در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند. البته پرسپولیس از این دادگاه درخواست کرده در این حکم تجدیدنظر خواهی شود تا با رد نظر کمیته استیناف درباره اقدام نژاد پرستانه این بازیکن، وی دچار محرومیت انضباطی نشود.

خبرخوش در پرسپولیس؛ فرصت ۵روزه پرونده آل کثیر

براین اساس دادگاه حکمیت ورزش هم با ارسال نامه‌ای به پرسپولییس ضمن اعلام وصول دادخواست همراه با مدارک این باشگاه اعلام کرد طبق نامه‌ای از AFC درخواست کرده تا ۲۴ آذر لایحه دفاعی خود را برای اعاده دادرسی ارائه بدهند.

سرخ پوشان امیدوار هستند با موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا آل کثیر هم با این تیم راهی قطر شده و در دیدار فینال شرکت کند، اما شانس آن‌ها برای پیروزی در این پرونده ضعیف به نظر می‌رسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: