کد خبر: ۵۱۵۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درگذشت آیت‌الله محمد یزدی را تسلیت گفت.

به گزارش شفاف، متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله (ص) : اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء
خبر ارتحال عالم انقلابی، بصیر، مجاهد و باتقوا مرحوم حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمد یزدی -رضوان‌الله تعالی علیه- مایه تأسف و تاثر همه دوستان و علاقه‌مندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و مردم مومن و ولایتمدار ایران شد.


آن فقید سعید از جمله مجاهدان بااخلاص و رنج‌دیده در قبل از انقلاب و از خدمتگزان موثر و صدیق نظام اسلامی پس از پیروزی انقلاب بود که خدمات ماندگاری از خویش در بسیاری از عرصه‌ها بر جای نهاد.


ایشان همواره با تبعیت از نهاد ولایت و ولی فقیه زمان در طول سال‌های مبارزه و در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی حاضر بود و شجاعانه به حفظ و دفاع از ارزش‌ها پرداخت.


خدمات ایشان درنهضت بزرگ امام (ره) از آغاز تا پیروزی نهضت وپس از آن در عرصه های مختلف علمی و اجرایی و قبول مسئولیت و خدمت در سمت‌های مختلف نظام ازجمله قوه قضاییه، شورای محترم نگهبان، مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و شورای عالی حوزه‌های علمیه از حسنات ماندگار کارنامه درخشان ایشان است.


 اینجانب فقدان آن فقیه ارجمند را به محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم)، حوزه‌های علمیه، شاگردان، بستگان و علاقه‌مندان خصوصا بیت شریف ایشان تسلیت عرض کرده، برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند مهربان مسالت دارم."

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: