کد خبر: ۵۱۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

سرمربی موفق اولسان هیوندای کره جنوبی اعلام کرد بعد از بازی با پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با هر نتیجه ای از این باشگاه خواهد رفت

کیم دو هون اعلام کرده است بعد از بازی با پرسپولیس از این تیم خواهد رفت.

به گزارش شفاف، و به نقل از اسپورت نیوز کره جنوبی، اوضاع در تیم اولسان حتی با فینالیست شدن این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مساعد نیست و اختلافات درونی باشگاه بالا گرفته است.

این تیم توانست خود را به عنوان تنها تیم بدون باخت در فصل جاری لیگ قهرمانان معرفی کند و در تمامی دیدارهای خود در قطر نیز حداقل دو گل در هر دیدار به ثمر رساند تا اولسان بتواند به فینال لیگ قهرمانان راه یابد.

اختلاف در اردوی حریف پرسپولیس: سرمربی اولسان استعفا کرد!

کیم دو هون سرمربی اولسان تاکید کرده است بازی با پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آخرین حضور او روی نیمکت این تیم است و او بعد از این دیدار هیچ سمتی در اولسان هیوندای ندارد.

این در حالی است که گوانگ گوک کیم مدیر این باشگاه اعلام کرده است باشگاه فعلا هیچ موضعی در قبال وضعیت سرمربیگری این تیم ندارد و تمام تمرکز این باشگاه حمایت از باشگاه کره ای در فینال لیگ قهرمانان است.

در ادامه رسانه کره ای نوشته است این وضعیت وضعیتی عجیب است که یک تیم در فینال لیگ قهرمانان با آن روبرو است.

اولسان در ۹ دیدار خود در این فصل لیگ قهرمانان به ۸ برد  یک تساوی رسیده است و در ۲۹ آذر باید در فینال لیگ قهرمانان برابر پرسپولیس قرار گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: