کد خبر: ۵۱۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی گفت: تمامی ابعاد زندگی شهدا ازجمله خاطرات شهدا گنجینه‌های ارزشمند فرهنگی است.

به گزارش شفاف، سیدعابس حسینی در دیدار با خانواده جانباز «حسینی‌مقدم» و خانواده شهید «یعقوب احمدی»، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را اسوه‌های ارزشمند ایثار و حماسه دانست.
وی با اشاره به اهمیت و لزوم ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: خاطرات ارزشمند شهدا و ایثارگران گنجینه‌های ارزشمند فرهنگی ایثار و شهادت است و لذا تلاش در راستای ثبت این خاطرات حرکت آفرین اقدامی ارزشمند در مسیر شهدا و نیز گامی مهم در راستای تثبیت گفتمان جهاد و مقاومت در سطح جامعه است.
مدیرکل بنیاد استان خراسان شمالی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را ادامه‌دهندگان واقعی راه شهدا دانست و بر ضرورت تکریم ایشان از ناحیه مردم و مسئولان تأکید کرد.
حسینی خاطرنشان کرد: جامعه عزیز ایثارگری به تکریم و عرض ارادت هیچ‌کس احتیاجی ندارند اما آنچه مهم است توجه به این حقیقت است که شهدا به گردن یکایک آحاد جامعه حق دارند و این واقعیت نباید هیچ‌گاه فراموش شود لذا تکریم خانواده‌های معظم شهدا و جامعه ایثارگری یعنی که ما فراموش نکرده‌ایم زندگی در سایه امنیت و اقتدار ما مرهون رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های چه انسان‌های بزرگ و پاک نهادی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: