کد خبر: ۵۱۶۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

چهارشنبه شب ۵ دیدار پایانی از هفته پانزدهم لیگ فوتبال فرانسه به طور همزمان از ساعت ۲۳:۳۰ برگزار شد.

به گزارش شفاف، هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) از ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه شب با برگزاری ۵ بازی به صورت همزمان به پایان رسید.

پاری سن ژرمن ۲ - لوریان صفر

تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن و لوریان در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود پاریسی‌ها به پایان رسید.

بازیکنان پاری سن ژرمن از ابتدای این دیدار نبض بازی را در دست گرفتند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریفشان خلق کردند، اما در نیمه اول هیچ کدام از فرصت‌های شاگردان "توخل" تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۴۹ از نیمه دوم "گراویلون" بازیکن لوریان به دلیل تکل خشن روی پای بازیکن پاری سن ژرمن از زمین اخراج شد و یک پنالتی به پاریسی‌ها هدیه کرد. امباپه ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا شاگردان "توخل" با نتیجه یک بر صفر پیش بیفتند.

دقیقه ۶۰ "مویس کین" گل دوم پاری سن ژرمن را به ثمر رساند و این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود پاریسی‌ها به پایان رسید.

پاری سن ژرمن با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و در رده دوم جدول لوشامپیونه قرار گرفت. لوریان هم با ۱۱ امتیاز در رده هجدهم قرار دارد.

لیون ۲- برس ۲

تیم‌های فوتبال لیون و برس در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید.

بازیکنان لیون این دیدار را بهتر آغاز کردند چند موقعیت روی دروازه حریفشان ایجاد کردند، اما هیچ کدام از آن‌ها تبدیل به گل نشد. دقیقه ۳۹ "آنتونی لوپز" دروزاه بان لیون به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود برس به پایان برسد.

در نیمه دوم بازیکنان حملات تیم لیون ادامه داشت تا این که در دقیقه ۶۹ "ممفیس دپای" از روی نقطه پنالتی گل اول این تیم را به ثمر رساند. ۴ دقیقه بعد "پائول لانس" بازیکن برس با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

دقیقه ۸۱ "کورنت" گل دوم لیون را به ثمر رساند، اما برتری "شاگردان گارسیا" تنها ۱۲ دقیقه دوام داشت. دقیقه ۹۳ "فایور" با گلزنی از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشید و ۳ امتیاز حساس را از چنگ لیونی‌ها در آورد.

لیون با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و در رده سوم جدول لوشامپیونه قرار گرفت. برس هم با ۲۲ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

موناکو صفر - لانس ۳

تیم‌های فوتبال موناکو و لانس در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود لانس به پایان رسید.

بازیکنان لانس از ابتدا بازی را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه یک توسط "سیلی به گل رسیدند. دقیقه ۲۳ "دیساسی" بازیکن موناکو از زمین اخراج شد تا کار برای شاگردان "کواچ" سخت‌تر شود.

در دقایق ۳۳ و ۳۹ بازیکنان لانس ۲ گل دیگر توسط "بانزا" و "کاکوتا" به ثمر رساندند تا کار را در نیمه اول تمام کنند.

در نیمه دوم این بازی هیچ گلی رد و بدل نشد تا این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود لانس به پایان برسد.

لانس با این پیروزی ۲۴ امتیازی شد و در رده هفتم لوشامپیونه قرار گرفت. موناکو هم با ۲۳ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

بوردو یک - سنت اتین ۲

تیم‌های فوتبال بوردو و سنت اتین در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود سنت اتین به پایان رسید.

برای سنت اتین "نوردین" و "نوپا" در دقایق ۱۵ و ۷۵ گلزنی کردند و تک گل بوردو را "هوانگ" در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند.

سنت اتین پس از این پیروزی با ۱۶ امتیاز در رده چهاردهم جدول لوشامپیونه قرار گرفت. بوردو هم با ۱۹ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.

رن ۲ - مارسی یک

تیم‌های فوتبال رن و مارسی در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود رن به پایان رسید.

"پاپ گایه" در دقیقه ۲۳ روی پاس "پایت" گل اول مارسی را به ثمر رساند، اما ۱۳ دقیقه بعد از زمین اخراج شد تا کار شاگردان "بوآس" دشوار شود.

در دقیقه ۶۳ "ترائوره" گل اول رن را به ثمر رساند و کار را به تساوی کشید، اما این پایان کار نبود و "هونو" در دقیقه ۸۳ گل پیروزی بخش رن را به ثمر رساند تا شاگردان "استفان" با بازگشتی رویایی هر ۳ امتیاز این دیدار را کسب کنند.

رن پس از این پیروزی با ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول لوشامپیونه قرار گرفت. مارسی هم با ۲۷ امتیاز در رده چهارم جای گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: