کد خبر: ۵۱۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

یک مجله کانادایی مدعی شده رئیس‌جمهوری آمریکا که در انتخابات ریاست‌جمهوری در برابر جو بایدن شکست خورد در صورتی‌که بخواهد بعد از ترک کاخ سفید به کشوری دیگری برود این کشور احتمالا امارات خواهد بود.

به گزارش شفاف، شانون گورملی، در مقاله‌ای که در مجله "ماکلین" کانادا منتشر کرده، می‌نویسد، این کشور که رئیس‌جمهوری آمریکا در دقیقه نود زمامداری خود قرارداد تسلیحاتی چندین میلیارد دلاری با امارات امضا کرده پناهگاه مالیاتی امنی برای ترامپ خواهد  بود؛ ترامپی که مهارت کافی برای فرار از مالیات را دارد.

این نویسنده می‌افزاید، هیچ معاهده استرداد مجرم بین امارات و آمریکا وجود ندارد و این یعنی در صورتی که ترامپ بعد از پایان ریاست‌جمهوری‌اش با اتهاماتی روبه‌رو شود این حمایت لازم در امارات برای او فراهم خواهد بود.

گورملی به نقل از منابع آگاه در امارات می‌گوید، امارات با بلندترین برج‌های آسمان‌خراشش قطب غول‌های سابق املاک و مستغلات را جذب خواهد کرد.

در لیستی که گورملی از کشورهای احتمالی تهیکه کرده که ممکن است ترامپ برای رفتن به آنها یکی را انتخاب کند، نام روسیه، عربستان، اسکاتلند، اسلوونی و فرانسه به چشم می‌خورد.

در این راستا مجله نیویورک هم مدعی شده بود، ترامپ اگر در انتخابات شکست بخورد آمریکا را ترک خواهد کرد. چون در اکتبر در تجمع انتخاباتی گفته بود: اگر شکست بخورم. نمی‌دانم. شاید آمریکا را ترک کنم.

مایکل کوهن، سفیر سابق ترامپ نیز گفته است، ترامپ بعد از شکستش هرگز به واشنگتن بازنخواهد گشت.

۱۵ دسامبر کالج الکترال جو بایدن را رسما به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا معرفی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: