کد خبر: ۵۱۶۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به فوتبال ایران کمک خواهد کرد.

به گزارش شفاف،اسماعیل حلالی ، درباره دیدار پرسپولیس برابر اولسان هیوندای کره جنوبی، اظهار کرد: خودمان هم این توقع را نداشتیم با تغییراتی که تیم داشت، در دور گروهی مقتدرانه عمل کند و به فینال برسد اما کادر فنی پرسپولیس آنقدر خوب کار کرد که توانست مشکلات را کنار بزند و تیم به فینال برسد.

وی افزود: متاسفانه اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی رخ داد که الان کار پرسپولیس را سخت کرده است. آل‌کثیر شش ماه محروم شد و در  ادامه وحید امیری دو کارته شد و فینال را از دست داد. در کنار این بازیکنان احسان پهلوان هم کارت قرمز گرفت و حالا پرسپولیس در غیاب سه بازیکن خودش باید فینال را برگزار کند. البته باید گفت چهار بازیکن نیستند چون در دور قیل شجاع خلیل‌زاده هم در پرسپولیس بود و حالا دیگر نیست. شما ببینید تیمی که چهار بازیکن اصلی خود را از دست بدهد، دیگر کارش سخت می‌شود.

او ادامه داد: بازیکنان جایگزین انگیزه لازم را دارند تا تیم بهترین عملکرد را داشته باشد اما وقتی تیمی چهار بازیکنش تغییر کند واقعا کار سخت می‌شود. در فوتبال هماهنگی در تیم بسیار مهم است. تیم حریف با آمادگی کامل می‌آید و مشکلی ندارد اما پرسپولیس با مشکلاتی پیش به سوی فینال می‌رود.

حلالی تصریح کرد: ما برای این بازی امید داریم چون غیرت و تعصب ایرانی همیشه به بازیکنان کمک کرده اما نباید این تعصب و احساس بیشتر شود و بازی منطقی را فراموش کنیم. این موضوع آسیب می‌زند. پرسپولیس تا اینجای کار که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، واقعا شاهکار کرده است. اگر قهرمان شود که این موضوع خیلی به فوتبال ایران کمک می‌کند. پرسپولیس مشکلات مدیریتی داشته و از نظر ساختاری ایراداتی دارد اما این تیم همه این مشکلات را فراموش کرده و حالا به فینال رسیده است.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از این دیدار هم گفت: شانس پرسپولیس ۵۰ درصد است. ما یک پای فینال هستیم و می‌توانیم به قهرمانی برسیم. این قهرمانی به فوتبال ایران کمک خواهد کرد و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: