کد خبر: ۵۱۶۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

حناچی گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان دوره مدیریت شهری پنجم میدان امام خمینی (ره) را به بهره برداری برسانیم.

به گزارش شفاف، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه مراسم افتتاح ایستگاه برج میلاد تهران  با حضور در جمع خبرنگاران گفت: توسعه حمل و نقل عمومی با هدف کاهش آلاینده‌های هوا موضوعی است که هیچگاه نباید فراموش کرد و توسعه حمل و نقل عمومی منجر به کاهش ترافیک و آلودگی هوا می‌شود.

شهردار تهران درباره سیمای شهر و زیبایی آن گفت: باید بگویم که این کار از گذشته آغاز شده و نمای ساختمان تمام پروانه‌هایی که صادر می‌شوند باید تاییده داشته باشند و تمام فضا‌هایی که واجد طراحی هستند در دستور کار ما قرار گرفته و تلاش می‌کنیم تا پایان این دوره پروژه میدان امام خمینی را به بهره‌برداری برسانیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۷ پارک در مناطق عمومی افتتاح شده‌اند و ۱۷ پارک دیگر هم تا پایان دوره به افتتاح می‌رسند. این پارکها تأثیر بسیار زیادی در فضای شهری دارند.

حناچی با اشاره به آلودگی هوا گفت: آلودگی هوا در کنار شیوع بیماری کرونا تاثیر مستقیمی روی حال بیماران دارد و منجر به خراب‌تر شدن حال بیماران کرونایی می‌شود.

شهردار تهران با اشاره به آلودگی هوا و سوخت مازوت گفت: این سوخت در زمستان تاثیر منفی زیادی دارد و صنایعی که از سوخت مازوت استفاده می‌کنند منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شوند.

انتهای پیام /

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: