کد خبر: ۵۱۶۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

با ورود عادل فردوسی پور به قطر و پخش شدن خبر گزارش زنده او روی تصاویر زنده مسابقه فینال، چند صد هزار نفر که عمدتا ایرانی هستند، این صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در اینستاگرام را فالو کرده اند.

طی روز‌های گذشته شایعات فراوانی پیرامون توافق عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر محبوب صدا و سیما با مسئولان AFC برای انجام گزارش بازی از طریق صفحه فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا در اینستاگرام مطرح شده بود که سرانجام شب گذشته فردوسی‌پور به این خبر واکنش نشان داد و آن را تایید کرد.

به گزارش شفاف، براساس هماهنگی‌های انجام شده، ویزای دوحه برای فردوسی‌پور صادر شده بود و وی بامداد امروز با پروازی که البته با ۳۰ دقیقه تاخیر نیز همراه بود، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا بتواند پس از گذراندن مقدمات حضور در دوحه و انجام تست کرونا، مهیای گزارش دیدار حساس فینال روز شنبه لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس ایران و اولسان کره جنوبی شود.

این دیدار روز شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه الجنوب قطر برگزار خواهد شد. گفته می شود با ورود عادل فردوسی پور به قطر و پخش شدن خبر گزارش زنده او روی تصاویر زنده مسابقه فینال، چند صد هزار نفر که عمدتا ایرانی هستند، این صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در اینستاگرام را فالو کرده اند.

چندصدهزار عضو جدید اینستاگرام AFC با گزارش عادل

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: