کد خبر: ۵۱۶۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
واکنش علی دایی به مهاجرت به خارج از کشور

خیلی وقت است که شرایط انجام این کار را هم دارم. اما هیچ‌وقت دوست ندارم این آب و خاک عزیز را به قصد زندگی در کشور دیگری ترک کنم. اما خب برای کار و بخصوص علاقۀ من که فوتبال است امکان دارد که به خارج بروم

 

به گزارش شفاف، یکی از پرسش های مهم از علی دایی درباره احتمال مهاجرتش از ایران بود. اینکه گفته می شود شاید علی دایی بخاطر رفتارهایی که با او شده، ایران را به مقصد کشوری غربی ترک خواهد کرد. پاسخ دایی هم جالب بود.

با توجه به این شرایط و این که امکان مهاجرت از ایران را دارید، هیچ‌وقت به این موضوع فکر کرده‌اید که زندگی فوتبالی و شخصی‌تان را جایی دیگر از این کُرۀ خاکی ادامه بدهید؟
هیچ موقع به مهاجرت از ایران فکر نکرده و نمی‌کنم. خیلی وقت است که شرایط انجام این کار را هم دارم. اما هیچ‌وقت دوست ندارم این آب و خاک عزیز را به قصد زندگی در کشور دیگری ترک کنم. اما خب برای کار و بخصوص علاقۀ من که فوتبال است امکان دارد که به خارج بروم. مثل گذشته که برای بازی در بایرن مونیخ، بیله فلد، هرتابرلین و یا برخی تیمهای عربی، در خارج از کشورم زندگی کردم.


پیشنهاد اورتون اولین پیشنهاد به شما برای حضور در فوتبال خارج از ایران نبود، درست است؟
خب بله، باشگاه اورتون به من لطف داشت که پیشنهاد همکاری داده است. در صورت فراهم شدن شرایط برای صحبت و مذاکره به انگلستان خواهم رفت تا ببینیم به چه صورت برای همکاری می‌توانیم به توافق برسیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: