کد خبر: ۵۱۶۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵

سردار غلامرضا سلیمانی در پیامی ضمن تقدیر از دبیر و مدیران شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، صنعت سینما را سلاحی کارآمد در برابر توطئه‌ها فرهنگی دشمن برشمرد.

به گزارش شفاف،  سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از دبیر و مدیران بخش‌های مختلف شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت تقدیر و تشکر کرد.

در پیام رئیس سازمان بسیج مستضعفین آمده است:

صلابت، پایداری و عزت نظام مقدس و شکوهمند انقلاب اسلامی مرهون ایستادگی و ایثارگری‌های فرزندان جهادگر فهیم و انقلابی ایران اسلامی است، همان‌طور که در عرصه‌های گوناگون دفاع از انقلاب و ارزش‌های والای آن باهمت و تلاش مجاهدت می‌نمایند، بی‌شک طلایه‌داران این سلسله مجاهدانی همچون شهید آوینی هستند که در راه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت خود نیز ستارگان جاوید شدند.

در دوران کنونی و در عصر فضای مجازی بهره‌مندی از ابزار‌های نوین رسانه‌ای، صنعت سینما پیشروترین و فراگیرترین قالب بیانی است و حضور فعال و اثربخش در این حوزه سلاحی است کارآمد در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های فرهنگی دشمن، خصوصاً اینکه پشتوانه این سلاح کارآمد دوران هشت سال دفاع مقدس، گنجینه از فرهنگ مقاومت، اندیشه انقلابی و شعور اسلامی وجود داشته باشد. آنچه مطلوب فیلم مقاومت است بهره‌گیری مناسب از این ثروت ملی و آشنا سازی جامعه بافرهنگ مقاومت اسلامی، روشنگری پیرامون ابعاد مختلف دفاع مقدس و نمایش اقتدار و عظمت ایران اسلامی در برابر دنیای استکبار است.

بدین‌ وسیله از عزم والا و نیت مخلصانه شما عزیزان و دست‌اندرکاران جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت که باوجود همه کمبود‌ها و امکانات مادی با بهره‌گیری از ظرفیت علمی و معنوی خود این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری را در جهت بسط و نشر هنر اسلامی و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شکل داده‌اید تقدیر و تشکر می‌نمایم، موفقیت و سربلندی روزافزونتان را در نیل به آرمان‌های مقدس امام شهیدان و خلف صالحش حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) از محضر حق‌تعالی مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: