کد خبر: ۵۱۶۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، فردا (۳۰ آذرماه) با همکاری مشترک وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مراسم بزرگداشت هفته پژوهش روز یکشنبه (۳۰ آذرماه) ساعت ۱۰:۳۰ با همکاری مشترک وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل حسینیه الزهرا(س) این سازمان، برگزار می‌شود.

در این مراسم، کمال خرازی، رییس شورای راهبردی روابط خارجی، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و برخی رایزنان فرهنگی کشورمان به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

در این مراسم علاوه بر رونمایی بیش از ۸۰ اثر از تازه‌های نشر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت امور خارجه، پژوهشگران برتر این سازمان و وزارت امور خارجه و نیز، نمایندگی‌های فرهنگی برتر در دو حوزه رصد و پایش و فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی معرفی می‌شوند و از آنان تقدیر خواهد شد.

بنابر اعلام این خبر، این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت نیمه حضوری ـ برخط برگزار می‌شود. همچنین، از طریق سایت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نشانی www.icro.ir و پیج اینستاگرام این سازمان به نشانی infoicro به صورت زنده پخش خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: