کد خبر: ۵۱۶۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶

رئیس کل، رییس و اعضای شورایعالی و هیات مدیره های سازمان نظام پرستاری سراسر کشور در نامه ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در روز پرستار قدردانی کردند.

به گزارش شفاف، در نامه رئیس کل، رییس و اعضای شورایعالی و هیات مدیره های سازمان نظام پرستاری سراسر کشور آمده است:

«محضر مبارک؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (ادام الله ظله الوارف)

سلام علیکم

احتراماً بیانات گهربار؛ حکیمانه و تعابیر ‌و تفاسیر والای حضرتعالی از پرستاری و پرستاران به مناسبت روز پرستار امسال؛ و نیز در ماه ها و ایام صعب و نفسگیر ناشی از ویروس منحوس کرونا؛  هر بار جان تازه ای در کالبد مدافعین سلامت به ویژه پرستاری کشور دمید و بر قدر و منزلت معنوی؛ فرهنگی و اجتماعی پرستار و پرستاری، چندین و چند مرتبه و درجه بر درجات علم؛ هنر و حرفه پرستاری افزود.

همچنین رهنمودهای راهگشای حضرت مستطاب عالی به عنوان فصل الخطاب؛ درباره تکلیف مسئولین کشور به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام  حداقل ۳۰ هزار نیروی گروه پرستاری؛ به عنوان دو اصل زیربنایی در نظام سلامت کشور نشان از عمق و وسعت عنایت و توجه شما امام بزرگوار به مدافعین سلامت و در خط مقدم آن پرستاران عزیز دارد.   

امروز فرزندان پرستارتان بعد از حدود یک سال دفاع مقدس سلامت و سال ها تلاش بی وقفه در جهت ارتقاء سلامت و مراقبت از بیماری های آحاد امت اسلامی ایران عزیز، جان خویش را سپر حفظ سلامت یکایک مردم عزیز ایران کرده اند و به عنوان فدائیان خط مقدم نظام، انقلاب و مردم عزیز کشورمان از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و به آن افتخار می کنند.  

امروز فرزندان خدمتگزارتان در سازمان نظام پرستاری که خود مبدع؛ مبتکر و پیگیر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری می باشند؛ پس از چند سال فراز و نشیب برای نیل به عدالت در نظام سلامت امیدوار شدند و در جهت اجرای فرمان اخیر ولی و مقتدایمان؛ تمامی اهتمام خود را به کار خواهیم گرفت و از شورای عالی بیمه و وزارت بهداشت نیز میخواهیم به تکلیف خود عمل کنند.

امام بزرگوار ؛ رهبر عزیز !

امروز  با شنیدن پیام ‌و توصیفات  بی نظیر و پرمغز و پر رمز و رازتان؛ که پرستاران را مورد تفقد قرار دادید؛ بار دیگر جامعه پرستاری و پرستاران در اوج مبارزه با ویروس کرونا از زلال چشمه ولایت سیراب شدند و برای ادامه مبارزه؛ توان و قوت مضاعف گرفتند.  

لذا سر تعظیم بر درگاه حضرت حق فرود می آوریم که به لطف خداوند متعال از وجود مبارک نعمت ولایت برخوردار هستیم و در سایه  سار این شجره  طیبه و مبارک تمام توان خود را به کار می بریم تا آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی با برخورداری از مراقبت های پرستاری ایمن؛ پاسخگو؛ گسترده و در دسترس؛ در نهایت رضایت و سلامت؛ امت ایران اسلامی مایه سرافرازی ما باشد.

همچنین؛ سازمان نظام پرستاری بر خود فرض می داند ؛ دراجرای فرامین و رهنمودهای حضرتعالی مبنی بر رفع مشکلات و موانع خدمتی پرستاران، با تمام توان خود جهت عملیاتی کردن این تکالیف مهم (اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام فوری نیروی انسانی) از هیچ کوششی دریغ نورزد.

مجدداً از فرمایشات گهربارتان به مناسبت روز پرستار سال جاری و قدرشناسی مکررتان از مدافعین سلامت در طول 10 ماه دفاع مقدس سلامت؛ قدردانی و تشکر می کنیم و با حضرتعالی تجدید عهد و تجدید میثاق می کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت «مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران، » انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه ای است که آماده ایم در مسیر خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی؛  فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: