کد خبر: ۵۱۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان بیمارستان هاجر نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که ارتش در جنگ‌ها و حوادث غیر مترقبه پناهگاه امن مردم است گفت: دفاع جامعه درمانی و پرستاری در برابر ویروس کرونا مقدس و غیر قابل فراموشی است.

 به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همراه امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، با حضور در بیمارستان هاجرنیروی زمینی ارتش، از کادر درمان و کارکنان این بیمارستان تجلیل کرد.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این دیدار گفت: انتخاب سالروز ولادت حضرت زینب سلام‌الله علیها نسخه دوم فاطمه زهرا (س) به عنوان روز پرستار،  احترام ویژه‌ای به این قشر شریف از جامعه است. جامعه پرستاری به دلیل نقش تعیین کننده ای که در تامین سلامت مردم داشته و دارد، در میان مردم از محبوبیت فراوانی برخوردار است.
وی افزود: جامعه پرستاری ما پیوسته در نقطه کانونی دعای مردم قرار دارد. هیچ سرمایه ای بالاتر از این نیست که دعای مردم پشت یک جمع یا جامعه ای باشد. مطمئن باشید که شما همیشه در نقطه کانونی دعای خوبان جامعه قرار دارید. ان شاءالله این دعاها درباره شماها مستجاب است. کادر درمان بیمارستان هاجر ارتش را سربلند کردند. سرکار خانم دکتر عزیز محمدی ارتش را سر بلند کردند. ایشان بانوی تحصیل کرده، متعهد و توانمند هستند که مدیریت عالی را در جامعه به نمایش گذاشتند. این بانوی بزرگور و همکارانشان دست ما را برای دفاع از بانوان متخصص و متعهد باز تر کردند. همه باید به وجود این بانو افتخار کنیم. وی ثابت کرد هرگاه مدیریتی به بانوان سپرده شود آنها تعهد خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. توانمندی  خانم دکتر عزیز محمدی بزرگوار یک طرف و روحیه جهادی ایشان طرف دیگر.
محمدحسنی ادامه داد: در موضوع کرونا ایشان و کادر درمانشان ذره‌ای کوتاه نیامدند. هر زمان اخبار را رصد می کردم، می دیدم که خانم دکتر وسط میدان مبارزه با کرونا هستند. هنوز کتاب ها، فیلم ها و مستند سازی ها کاملی از تلاش های جهادی ایشان و جامعه درمانی تهیه نشده است تا حماسه های خادمان صادق این ملت در حوزه پزشکی و پرستاری از بیماران کرونایی مشخص شود. امروز خدمت خانم دکتر عزیز محمدی در بیمارستان هاجر حاضر شدیم تا مراتب همدردی، احترام، تکریم و تجلیل خودمان را به مناسبت همسر شهیدشان جناب دکتر ابوالفضل محمد علیزاده اعلام نمائیم. کرونا نگذاشت که این رسالت خودمان را به خوبی انجام دهیم و آنطور که شایسته است از شهید تقدیر کنیم. معمولاً برای شهدا مراسم تکریم و تجلیل برگزار می‌کردیم،اما شرایط کرونایی باعث شد که نتوانتیم آن چنان که شایسته این شهید والامقام بود مراسمی داشته باشیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان اضافه کرد: مردم ما جهاد این بزرگواران را فراموش نمی کنند. قطعاً جهاد مقدس کادر درمانی ارتش در مقابله با کرونا  فراموش شدنی نیست. ارتش ثابت کرد فقط در جنگ پناهگاه مردم نیست بلکه در حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله و مقابله با انواع بیماری ها هم ارتش پناهگاه مردم است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: