کد خبر: ۵۱۶۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹

سرمربی مس رفسنجان گفت: در حال تیم شدن هستیم و مجموعه باشگاه به صورت کامل خود را وقف کرده تا تیم به هدفش دست پیدا کند.

به گزارش شفاف، محمد ربیعی پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: سپاهان یکی از پر مهره ترین تیم‌های لیگ برتر است و ما هم سعی کردیم رفته رفته روند کیفی خودمان را بهتر کنیم و در حال تیم شدن هستیم و مجموعه باشگاه به صورت کامل خود را وقف کرده تا تیم به هدفش دست پیدا کند. بازی خیلی مهمی است و مطمئن هستم تیم از لحاظ ذهنی و بدنی در شرایط خوبی قرار دارد. به دلیل فشرگی چند هفته گذشته درخواست کردیم بازی با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار شود اما موافقت نشد. به این ماجرا تمکین می‌کنیم و احترام می‌گذاریم اما گلایه ما پا برجا است چرا که مس رفسنجان در این هفته‌ها مظلوم واقع شده است.

او ادامه داد: در این دو سه هفته تمرین آن چنانی نداشتیم و فقط ریکاوری داریم و در حین مسابقه تعویض‌های اجباری زیادی داشتیم چرا که تیم‌ ما در رفت‌ و آمد زیاد است و فاصله بازی‌هایش کمتر است. یک سری مشکل سخت افزاری داریم چرا که مداوم از چمن مصنوعی به طبیعی جا به جا می‌شویم اما سعی می‌کنیم که با تدبیر از این مساله عبور کنیم. ان‌شاءالله در برنامه ریزی مسابقات در قبال مس رفسنجان انصاف رعایت شود.

سرمربی مس رفسنجان درباره دو پیروزی پیاپی آن‌ها در دو هفته گذشته گفت: ما به خاطر هواداران اینجا هستیم و به حسرت ۱۴،۱۵ ساله پایان دادیم تا این تیم وارد لیگ برتر شد اما هدف ما نباید گم شود و باید بدانیم در فصل جدید دنبال چه چیزی هستیم. باتوجه به آن هدف گذاری تمهیداتی را اندیشیدیم و خودمان را برای حضور در لیگ برتر آماده کردیم. در بازی‌هایی هم تیم ما روند بدی نداشت اما نتوانستیم از آن‌ها امتیازات کاملی بگیریم یا این‌که امتیاز بگیریم. روند کیفی تیم ما مشخص بود و نشان داد که داریم روی این تیم کار می‌کنیم. من همه را به صبوری دعوت کرده بودم و گفته بودم روزهای خوبی هم فرا خواهد رسید.

او ادامه داد: هدف ما این است که این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و رتبه محترمانه و آبرومندانه‌ای به دست بیاوریم. تمام تیم‌هایی که در لیگ برتر از لحاظ ساختاری با تجربه هستند و در این لیگ جای خود را پیدا کرده اند و ما هم به عنوان تیمی که سال اول حضورش را تجربه می‌کند داریم پیش می‌رویم و ممکن است نوسان‌های زیادی داشته باشیم. مس رفسنجان تا اینجای کار نشان داده که تیم خوب و آبرومند و مستحکمی است. به این تیم می‌شود امیدوار بود.

ربیعی در پایان اضافه کرد: تدابیر ویژه‌ای برای بازی با سپاهان داریم و باید ببینیم کدام یکی از برنامه‌هایمان به بار خواهد نشست. ضمن این‌که یکی دو بازیکن اصلی‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما امیدواریم مجموعه تیم از پس بازی‌ بر بیاید و همه مردم شاهد بازی زیبایی باشند و اتفاقات خوبی برای ما رخ دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: