کد خبر: ۵۱۶۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تیم ما در مسیر پیشرفت قرار دارد و نقشه راهمان درست است.

به گزارش شفاف، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در مورد تیم خودم باید بگویم که در مسیر پیشرفت قرار داریم. نقشه راه ما درست است و زمانی که سایپا خوب فوتبال بازی می‌کند، نشان می‌دهد که مسیر درست است. به طور حتم نتایج ما هم بهتر خواهند شد. ما نیاز داریم صبور باشیم. متاسفانه در ۲ بازی خانگی که مستحق برد بودیم، نتوانستیم برنده شویم؛ اما فوتبال خوب و مالکانه ای بازی کردیم. در کنار این ها، نقاط ضعفمان را می‌دانیم و روی آن ها کار می‌کنیم تا در آینده نتایج بهتری هم بگیریم.

وی افزود: پیکان این فصل با ۲ سیستم مختلف در لیگ حاضر شده است. آن‌ها تیم تاکتیکی هستند. بازی فردا برای هر ۲ تیم نزدیک و درگیرانه است. امیدوارم کیفیت زمین خوب باشد تا هر ۲ تیم فوتبال خوب و درگیرانه ای را ارائه دهند. ما سعی می‌کنیم در کنار ارائه فوتبال زیبا ، حداکثر امتیاز را از بازی بگیریم. این توانایی را داریم و روی آن تمرین کردیم و امیدوارم خدا کمک کند تا به هدفمان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد مشکل گلزنی تیمش اضافه کرد: در این بخش سعی کردیم که تمرینات خوبی داشته باشیم. تلاش می‌کنیم پیشرفت کنیم و بازیکنانمان در شرایط بهتری در این زمینه قرار داشته باشند.

صادقی در مورد این که بازی فردا دربی خودروسازان محسوب می‌شود و آیا مدیران باشگاه روی این بازی حساس هستند یا خیر، خاطرنشان کرد: در ۲۱ فصل گذشته من حساسیت زیادی در مدیران ندیده‌ام، اما مدیران پیکان خیلی حساس بودند که مقابل سایپا نتیجه بگیرند. سال ۸۵ که ما قهرمان ایران شدیم، در شهرآورد خودروسازان مدیرعامل وقت ایران خودرو در رختکن حریف حاضر شد و آن‌ها آن دیدار را ۲ بر صفر بردند. پیکانی‌ها همیشه حساس‌تر بوده‌اند و دوست داشتند مقابل سایپا موفق باشند، اما همیشه سعی کردیم فوتبال خوبی را ارائه دهیم و در کنار آن نتایج خوبی نیز بگیریم. تمام افرادی که در پیکان هستند از دوستان خوب من محسوب می‌شوند. مهدی تارتار به عنوان یک پیشکسوت، همیشه فوتبال جوانمردانه ارائه داده است. تیم او فصل گذشته با بازی جوانمردانه‌ای که انجام داد، باعث شد تا ما در لیگ بمانیم. وقتی لیگ تمام شد فرصت نشد که از او تشکر کنم. همیشه پیکان و سایپا با هم کری خوانی داشته‌اند، اما در کنار آن دوستان خوبی برای هم بودیم و تعامل داشتیم. هر ۲ باشگاه هم در سازندگی بازیکن به فوتبال ایران کمک می‌کنند.

وی در مورد اعتراض زیاد به عملکرد داوران خاطرنشان کرد: داوران ما جوان شده‌اند و برخی اوقات اشتباهات تاثیرگذاری انجام می‌دهند. بخشی دیگر از این موضوع به این باز می‌گردد که ما VAR نداریم. دیدید که این موضوع در فینال لیگ قهرمانان آسیا تاثیرگذار بود. فکر می‌کنم اگر از سیستم کمک داور ویدیویی در فوتبال ما استفاده شود، نتایج بیشتر به واقعیت شبیه خواهند بود. همه مربیان و تیم‌ها تمرین و تلاش می‌کنند و آن‌ها امیدوار هستند روی اشتباهات داوری حاصل کارشان به هدر نرود. باید به داوران جوان فرصت دهیم، اما در کنارش از سیستم VAR هم استفاده کنیم.

صادقی در مورد نایب قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: آن ۲ پنالتی حریف درست بود. شاید در فینال قبلی حریف پرسپولیس که کاشیما بود، فوتبال بهتری ارائه داد، اما این دوره پرسپولیس از نظر فوتبالی چیزی از اولسان کم نداشت.

وی در مورد این که هم سایپا و هم پیکان در یک هتل مستقر بوده‌اند، اضافه کرد: بازی در ورزشگاه شهر قدس برگزار می‌شود و اگر ما در هتل دیگری بودیم، مسافت زیاد می‌شد. برخی اوقات این مسائل پیش می‌آید. معمولا سعی می‌کنیم با حریفمان در یک هتل نباشیم، اما این بار استثنا بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: