کد خبر: ۵۱۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

با حکم رئیس فدراسیون تنیس، رئیس و اعضای کمیته باشگاه‌های این فدراسیون منصوب شدند.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس داود عزیزی، رئیس فدراسیون تنیس در احکامی جدا گانه اردشیر دادرس را به عنوان رئیس کمیته باشگاه‌ها منصوب کرد.

بر اساس احکامی که به امضای رئیس فدراسیون تنیس رسیده است، "لیلی زکی زاده" به عنوان دبیر همچنین "ندامومن زاده"، " احمدصدری"، "محموداکبری"، "محمد مهذب نیا"، و "محمد اسفندیارپور" به عنوان اعضای این کمیته منصوب شدند.

مراسم معارفه کمیته باشگاه‌های فدراسیون تنیس بعد از ظهر امروز با حضور داود عزیزی، رئیس و فرزین ضیا آذری دبیر فدراسیون برگزار شد.

داود عزیزی در این مراسم اهمیت باشگاه‌ها در رونق تنیس کشور را مهم بر شمرد و با تاکید بر ساماندهی و انسجام باشگاه‌ها برای ایجاد شرایط بهتر تصریح کرد: باشگاه‌ها برای پیشرفت تنیس کشور نقش ارزنده‌ای دارند؛ به همین دلیل فعالیت این کمیته می‌تواند زمینه حل مشکلات باشگاه‌ها را به وجود آورده و با هماهنگی و هم افزایی موجبات پیشرفت رشته تنیس را فراهم کند.

رئیس فدراسیون تنیس ادامه داد: با توجه به تجزیه و تحلیلی که در خصوص وضعیت تنیس کشور صورت گرفت به این نتیجه رسیدیم که ساماندهی باشگاه‌ها و ایجاد شرایط مساعد برای پیشرفت آن‌ها و حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت باید با توجه و تمرکز بیشتری در فدراسیون انجام شود.

وی اظهار داشت: در بحث تدوین دستورالعمل باشگاه‌های تنیس، تعرفه گذاری و درجه بندی باشگاه‌ها از اولویت‌های این کمیته است.

داود عزیزی، اهمیت تعامل بین باشگاه‌ها و هیات‌های استانی را مورد توجه قرار داد و ابراز امیدواری کرد که فعالیت این کمیته در جهت ارتقا وضعیت باشگاه‌های تنیس کشور و ایجاد هماهنگی‌های بیشتر، منجر به توسعه ابعاد همگانی و قهرمانی تنیس شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: