کد خبر: ۵۱۶۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

رئیس پلیس فتا از بازداشت فردی که آمپول‌های تقلبی کرونا را در فضای مجازی می‌فروخت خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۱۴ آمپول تقلبی درمان کرونا کشف شد.

به گزارش شفاف، سرهنگ داود معظمی گودرزی بیان کرد: شخصی به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد، با فرد ناشناسی که در فضای مجازی مدعی فروش آمپول درمان کرونا بود، آشنا شده است و برای درمان همسرش به ازای دریافت ۵ آمپول در مجموع مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به حسابی که وی اعلام کرده بود واریز کرده است، ولی پس از مراجعه به بیمارستان و بررسی توسط پزشک متخصص مشخص شد، آمپول‌ها تقلبی بوده و در صورت استفاده منجر به مرگ می شود.
 
وی افزود: هویت متهم شناسایی و در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم با ساخت کانالی در شبکه‌های اجتماعی به فروش و تبلیغ آمپول‌های تقلبی درمان کرونا می‌پردازد که با هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان،  ۱۴ عدد آمپول تقلبی کشف شد.
 
رئیس پلیس فتا افزود: متهم در بازجوئی‌های مقدماتی معترف شد، با راه اندازی کانال و گروه تلگرامی و عضویت در چند گروه بزرگ دارویی، با هویت جعلی به متقاضیان آمپول‌های درمان کرونا، آمپول‌های تقلبی و تاریخ گذشته می داده است.
 
وی تاکید کرد: سودجویان همیشه در فضای مجازی در کمین هستند، حتما برای تهیه دارو‌های مورد نیاز خود به داروخانه‌ها و مراکز معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت مراجعه کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: