کد خبر: ۵۱۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم صحبت کرد.

به گزارش شفاف، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی اظهار کرد: در ابتدا فوت هوادار پرسپولیس را تسلیت می‌گویم و این اتفاق همه ما را ناراحت کرد.

او افزود: برای هواداران آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و نتوانستیم قهرمان شویم و هنوز حسرت آن بازی را می‌خورم و فراموش کردنش برای من سخت است. نتوانستیم قهرمان شویم و شرمنده هواداران شدیم.

گل محمدی ادامه داد: پس از شکست، تلاش کردم با بازیکنان صحبت کنم و سعی کردیم تمرینات بانشاطی داشته باشیم. فراموشی فینال لیگ قهرمانان برای همه اعضای تیم سخت است و فکر می‌کنم می‌توانستیم قهرمان شویم، اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که قهرمان نشدیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: تصمیماتی علیه تیم گرفته و واقعا حیف شد که نتوانستیم قهرمان شویم. تمرینات خوبی در این چند روز داشتیم و مقابل تیم خوبی بازی داریم. نساجی لیگ را خوب شروع کرده است، اما متاسفانه در چند بازی گذشته نتایج خوبی نگرفته‌اند. در قائمشهر خاطرات خوبی داشتم و حس خوبی نسبت به مردم این شهر دارم. کیفیت زمین طوری نیست که هر ۲ تیم از لحاظ فنی توانایی‌های خودشان را به نمایش بگذارند. بازی روی اتفاقات است و برای هر ۲ تیم در این زمین سخت خواهد بود. انگیزه خوبی داریم که لیگ را پرقدرت ادامه دهیم. امیدوارم که فردا با گرفتن ۳ امتیاز ادامه خوبی داشته باشیم؛ هر چند که بازی سختی داریم و بازیکنان ما تحت فشار هستند، اما باید این فشار‌ها را خیلی خوب مدیریت کرده و سعی کنیم لیگ قهرمانان را زود فراموش کنیم.

وی درباره جدایی بشار رسن گفت: بشار یک بازیکن خیلی مهم برای ما بود و خیلی هم راحت او را از دست دادیم. هنوز برای من غیرقابل هضم است که چرا بازیکن خوبمان را از دست دادیم. می‌توانستیم با یک مدیریت بهتر این بازیکن را نگه داریم. باید بدون بشار لیگ را ادامه دهیم و بازیکنانی که جایگزین هستند می‌توانند توانایی‌های خودشان را به نمایش بگذارند. امیدوارم در ادامه اتفاقات عجیب و غریب دیگری برای ما نیفتد. از جدایی رسن حمایت شد و واقعا جای تاسف دارد. افرادی که در باشگاه مشغول کار هستند، آدم‌های بزرگی هستند، اما این که از جدایی بشار حمایت می‌کنند، جای سوال دارد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: جدایی شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری دست تیم ما را در لیگ قهرمانان آسیا خالی کرده بود و ۴، ۵ نفر بیشتر روی نیمکت نداشتیم. با وجود این که شایسته قهرمانی بودیم، حتی با شرایطی که برای ما به وجود آمده بود، باز هم می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم، اما اتفاقاتی افتاد که خیلی عجیب و غریب بودند.

او در خصوص لغو بازی با نساجی پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: ما دوست داشتیم بازی کنیم و اگر مصاحبه یک ماه پیش مرا شنیده باشید، ما می‌توانستیم ۳ هفته زودتر از فینال درخواست کنیم که بازی‌هایمان لغو شوند، چون تیم‌های دیگر هم در این مرحله این کار را کرده بودند، اما با توجه به اتفاقاتی که در بحث شیوع کرونا به وجود آمدند و سختگیری‌های زیادی که در قطر وجود داشت، ریسک بالایی داشت که به قائمشهر برویم. زمین چمن این شهر هم مصنوعی است و نمی‌دانم مسئولان چه زمانی این مشکل را حل خواهند کرد. این شهر از کمترین امکانات ورزشی نسبت به استان‌های دیگر برخوردار است.

گل‌محمدی ادامه داد: ما دوست داشتیم بازی کنیم و پیشنهاد بازی با نساجی در تهران را هم دادیم و فکر می‌کنم اگر نساجی هم قبول می‌کرد در تهران بازی کند، به نفع هر ۲ تیم بود. من نمی‌توانم از آن‌ها خرده بگیرم، اما فکر می‌کنم می‌توانستند به تهران بیایند و بازی کنند. همان طور که لغو بازی‌ها برای ما ضربه بزرگی بود، نساجی هم ضرر کرد. هنوز نمی‌دانیم بازی با ذوب‌آهن چرا لغو شد و هنوز کسی دلیل مشخصی برای لغو آن بازی مطرح نکرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: