کد خبر: ۵۱۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

رئیس‌جمهور گفت: سران کشور‌ها با همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی، برای تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا و بازگشت زندگی بشر به روال معمول، بیش از پیش بکوشند.

به گزارش شفاف، رئیس‌جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای به سران کشور‌های جهان، فرا رسیدن میلاد باشکوه حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی ۲۰۲۱ را به آنان تبریک گفت.

حجت الاسلام حسن روحانی در این پیام‌های جداگانه، تصریح کرده است: جهان امروز با بحران‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی متعددی روبرو است. ضروری است تا سران کشور‌ها در پرتو اراده و مساعی مشترک، با همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی، برای برون رفت از این بحران‌ها و همچنین تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا و بازگشت زندگی بشر به روال معمول، بیش از پیش بکوشند.

روحانی در این پیام خاطرنشان کرده است که عیسی‌بن مریم (ع)، پیامبر صلح و آشتی و پرچمدار مهرورزی و نوع‌دوستی است. امید آنست که بشر امروز، به ویژه پیروان تمام ادیان آسمانی، با استعانت از آموزه‌های رفیع انبیاء الهی و با تمسک به راه و رسم آنان بتوانند مسیر تعالی و کمال انسانی را طی نمایند.

رئیس جمهور در بخش پایانی پیام خود به سران کشور‌های جهان، سالی توأم با سلامتی و بهروزی برای ملت‌ها و دولت‌های آنان مسالت کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: