کد خبر: ۵۱۶۷۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از راه اندازی ابزار نمایش ازدحام قطار‌های مترو با همکاری دانشگاه تهران بر روی سایت این شرکت خبر داد.

به گزارش شفاف،  فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به منظور کمک به کنترل ریسک ابتلا به ویروس کرونا بخشی در وب سایت شرکت برای نمایش شلوغی واگن‌ها تهیه و اختصاص داده شده است و در حال حاضر ابزار نمایش برای خطوط یک، دو، سه، چهار و پنج راه اندازی شد و برای عموم شهروندان قابل استفاده است. این ابزار تا اول بهمن ماه ۱۳۹۹ برای خطوط ۶ و ۷ متروی تهران نیز اضافه می‌شود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: از شهروندان و مسافران می‌خواهیم تا قبل از آغاز سفر، با مراجعه به سایت شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به نشانی metro.tehran.ir از میزان ازدحام جمعیت در قطار‌های مترو مطلع شوند تا با جابجایی ساعت برنامه سفر خود به زمان‌های خلوت‌تر، ریسک انتقال ویروس کرونا کاهش یابد.

گفتنی است این ابزار، نسخه در حال توسعه طرح نوآورانه منتخب در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری است و برای آشنایی شهروندان و مسافران با این ابزار در تمامی ایستگاه‌های تقاطعی و شلوغ به صورت بنر و در صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس tehran_metro@ اطلاع رسانی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: