کد خبر: ۵۱۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰

روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با علی لاریجانی تاکید کرد: چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

تکذیب دیدار علی لاریجانی با دبیر عالی جامعه روحانیتبه گزارش شفاف، به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با علی لاریجانی در پایگاه خبری دیده بان ایران، روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به این خبر تاکید کرد: چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

روابط عمومی جامعه روحانیت همچنین یادآور شد: تاکنون جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از نامزدهای ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد نامزد افراد یا گزینه‌های مطرح بحث یا مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

از همه اصحاب رسانه و پایگاه‌های اطلاع رسانی انتظار می‌رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رسانه ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده‌ها و گفته‌های منابع غیر موثق، استناد نکنند چرا که شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در روند وحدت نیرو‌های ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب می‌باشد و اعتبار رسانه‌ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می‌برد.

گفتنی است سایت خبر دیده بان در مطلبی نوشته بود برخی شنیده‌ها حاکی از این است که اخیراً مصطفی پورمحمدی در یک دیدار دوستانه شروط جامعه روحانیت مبارز برای حمایت از علی لاریجانی را مطرح کرده است و بر پایه همین گزارش به نتایج خوبی هم دست پیدا کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: