کد خبر: ۵۱۶۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

سرلشکر باقری در پیامی به مناسبت درگذشت سرتیپ پورداراب گفت: فداکاری‌های آن امیر سرافراز مایه افتخار و مباهات نیروهای مسلح مقتدر و به‌ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

فداکاری‌های امیر پورداراب مایه افتخار استبه گزارش شفاف، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم «سعید پورداراب» از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

خانواده محترم مرحوم امیر سرتیپ دوم پورداراب

خبر درگذشت فرمانده‌ای لایق، غیور و شجاع، همرزمی مؤمن و بااخلاص، امیری از یادگاران دفاع مقدس، «امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب» واصل و موجب تأسف و تألم گردید.

بی‌شک فداکاری‌های آن امیر سرافراز که نقش بسزایی در عملیات‌های افتخارآمیز فتح‌المبین، بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر عزیز از چنگال متجاوزان بعثی داشت، مایه افتخار و مباهات نیرو‌های مسلح مقتدر و به‌ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده و برای همیشه نام و یاد آن امیر پرآوازه در دفتر خاطرات دفاع مقدس ثبت و ضبط گردیده و برای آن مرحوم باقیات‌الصالحات خواهد ماند.

اینجانب رحلت آن فرمانده گرامی و ارجمند را به فرمانده معظم کل قوا، فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران، خانواده محترم، همرزمان و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و خاندان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

ان‌شاءالله خداوند متعال روح آن مرحوم را قرین رحمت فرماید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: