کد خبر: ۵۱۶۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

با توجه افزایش قیمت بیت کوین هنوز هم افراد زیادی هستند که بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند و اصلاً کارشان خرید و فروش بیت کوین است. خرید و فروش ارزدیجیتال بیت کوین در تمام جای دنیا وجود دارد و افراد زیادی در این راه در حال کسب درآمد هستند.

استخراج بیت کوین در کدام کشور‌ها ممنوع است؟ - تابناک | TABNAK

به گزارش شفاف، بیت کوین ثابت کرده است که سودآورترین سرمایه‌گذاری دهه گذشته بوده است و برای ده سال آینده نیز نوید سرمایه‌گذاری بیشتری را در این فضا می‌دهد. موفق‌ترین سرمایه‌گذاران بیت‌کوین همیشه از یک سری اصول هوشمندانه پیروی کرده‌اند که برای افزایش سود نیز اهمیت خواهند داشت. پس منطقی است با توجه به این که ارزش بیت کوین در طی چندین سال گذشته چندین هزار برابر شده است بسیاری از افراد به فکر کسب درآمد از بیت کوین هستند.


با توجه افزایش قیمت بیت کوین هنوز هم افراد زیادی هستند که بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند و اصلاً کارشان خرید و فروش بیت کوین است.  خرید و فروش ارزدیجیتال بیت کوین در تمام جای دنیا وجود دارد و افراد زیادی در این راه در حال کسب درآمد هستند.

بسیاری از افرادی که قصد کسب درآمد از طریق بیت کوین را دارند یا می‌خواهند در داخل ایران بیت کوین خرید و فروش کنند فکر می‌کنند که با توجه به تحریم‌ها کسب درآمد از بیت کوین و یا خرید و فروش بیت کوین ناممکن است. اما اصلاً این طور نیست!

شما در هر شرایطی می‌توانید از بیت کوین کسب درآمد داشته باشید. پس اگر فکر می‌کنید که خرید و فروش و کسب درآمد از بیت کوین غیر ممکن است سخت در اشتباه هستید.


انتخاب ترکیب متنوع و هوشمندانه از دارایی‌های دیجیتال

ارز دیجیتال یک کلاس دارایی جدید است و فناوری بلاک چین برای ایجاد تحول در اقتصاد جهانی آماده است. توانایی بیت کوین برای باقی ماندن در پلتفرم برتر همچنان جای بحث دارد، اما هیچ شکی نیست که سایر ارز‌های دیجیتال نیز با موفقیت روبرو خواهد شد.

مانند سرمایه‌گذاری‌های متعارف، داشتن یک سبد سهام که مشتمل از ارز‌های دیجیتال مختلف است، یک حرکت هوشمندانه می‌باشد. برخی از آلت‌کوین‌ها سود غیر قابل باوری را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود به ارمغان آورده اند. بسیاری از آن‌ها پتانسیل‌های شگفت‌انگیز بلندمدت دارند. با این وجود، آلت‌کوین‌ها خطرناک هستند و باید فقط پس از ارزیابی دقیق و مستقل بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد.

به عبارت دیگر، انجام تحقیقات بسیار ضروری و مهم است. یک سبد سهام متنوع از ارز‌های دیجیتال نیز باید محافظه‌کارانه صورت گیرد. آلت‌کوین‌های تثبیت شده باید در اولویت سرمایه‌گذاران قرار گیرند؛ بنابراین بر روی پلتفرم‌هایی که جدیدتر بوده و از محبوبیت کمتری برخوردارند، در مقادیر کم سرمایه‌گذاری کنید.


ایمن نگه داشتن بیت کوین

طبق اخبار و گزارش‌های بسیاری شنیده‌ایم که میلیون‌ها دلار بیت‌کوین، به دلیل کلید‌های از دست رفته، رمز‌های عبور فراموش شده و سرقت ناپدید شده‌اند. تقریباً تمام این خسارات، ناشی از خطای انسانی است.

سرمایه‌گذاران هوشمند، امنیت را در اولویت اول خود قرار داده‌اند. آن‌ها هیچ‌گاه وجوه خود را در صرافی‌ها نگه نمی‌دارند و همیشه فرآیند‌های ذخیره ارز‌های دیجیتال را در کیف پول‌هایشان، به طور کامل درک می‌کنند.

برای نگهداری صحیح از ارز‌های دیجیتال، یک روش روشن و مداوم داشته باشید. کلید‌ها و کلمات عبور را با دقت بنویسید و آن‌ها را در یک مکان امن ذخیره کنید. اطلاعات مهم را در فایل‌های کامپیوتری رمزنگاری نشده یا در فضای ابری ذخیره نکنید. نکته مهم اینکه، این واقعیت را همیشه به خاطر داشته باشید که هارد دیسک‌ها  ممکن است خراب شوند و فایل‌ها از بین می‌روند.


کسب درآمد از بیت کوین

در این قسمت قصد داریم ایده‌ها و روش‌های درآمدزایی از بیت کوین را به شما آموزش بدهیم. برای درآمدزایی از بیت کوین راه و روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها درآمدزایی کنید. البته یک سری از روش‌های درآمدزایی از بیت کوین سرکاری هستند. ولی در این مقاله قصد داریم روش‌های واقعی و  اصلی درآمدزایی از بیت کوین را به شما آموزش بدهیم.

اولین روش برای  درآمدزایی از بیت کوین سرمایه‌گذاری بر روی خود بیت کوین است.

در این روش شما از طریق خرید و فروش بیت کوین کسب درآمد می‌کنید. چون قیمت بیت کوین مخصوصاٌ در زمان نگارش این مقاله بسیار بالاست اگر بخواهید از این روش کسب درآمد استفاده کنید باید سرمایه زیادی را برای خرید بیت کوین داشته باشید.

البته اگر بخواهید بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید و از این روش درآمد کسب کنید ریسک بالایی دارد. چون قیمت بیت کوین بسیار پر نوسان است و ممکن است قیمت آن خیلی افت کند. بازار بیت کوین اصلا شبیه بازار بورس نیست، چون که بازار بورس قابل پیش‌بینی است، ولی به هیچ عنوان نمی‌توانید بازار بیت کوین را پیش‌بینی کنید. بهترین موقع برای اینکه از این روش کسب درآمد از بیت کوین استفاده کنید این است که وقتی قیمت بیت کوین به پایین‌ترین قیمت ممکن رسید بیت کوین بخرید. وب‌سایت‌های زیادی هستند که قیمت بیت کوین را به صورت نمودار و حتی در ایران به صورت ریالی به شما نشان می‌دهند.


کسب درآمد با تولید محتوا در زمینه ارز‌های دیجیتال

یکی دیگر از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد از بیت کوین تولید محتوا در زمینه ارز‌های دیجیتال می‌باشد. با تولید محتوا‌های جذاب در این زمینه و ارائه آموزش‌های کاربردی می‌توانید افراد زیادی را به سایتتان هدایت کنید و آن‌ها را جذب خودتان کنید.

 

قیمت بیت کوین نصف شد - تابناک | TABNAK
خرید‌های تدریجی و ثابت

ممکن است در این سطح به نظر برسد که معامله گران و فعالان بازار بیشترین سود را کسب می‌کنند و مهارت‌های تجاری بیشتری برای سودآوری در فضای ارز‌های دیجیتال لازم است. اما واقعیت، خلاف این موضوع است. خرید‌های تدریجی و ثابت بیت کوین طی چند سال گذشته ثابت کرده‌اند که بهترین استراتژی برای سرمایه‌گذاران عادی می‌باشد.

به عبارت ساده‌تر، امر تجارت نیاز به مهارت بالایی دارد و بیشتر تازه‌کار‌ها با ضرر و زیان روبرو می‌شوند. کسانی که در بازار‌های مالی سنتی مشغول به فعالیت هستند نیز مدت‌هاست که این واقعیت را درک کرده‌اند. این امر به طور ویژه‌ای در فضای ارز‌های دیجیتال صادق است؛ بنابراین بهترین اقدام این است که محافظه‌کار باشید و از بازی‌های معاملاتی دوری کنید.


 در ازای ارائه محصولات و خدمات بیت کوین دریافت کنید

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید از طریق بیت‌کوین کسب درامد کنید این است که به ازای فروش محصولات و خدمات به جای دریافت پول نقدی مثل دلار و تومان از کاربرانتان بیت کوین دریافت کنید.

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به ازای محصولات و خدماتی که به دیگران ارائه می‌دهند بیت کوین دریافت می‌کنند. شما هم اگر محصولات و خدماتی را ارائه می‌دهید می‌توانید از مشتریانتان بیت کوین دریافت کنید.

به عنوان مثال می‌توانید یک بخش اعضای ویژه داخل سایت‌تان راه‌اندازی کنید و هزینه عضویت در آن را از کاربرانتان بیت کوین دریافت کنید. برای دریافت بیت کوین هم می‌توانید شماره حساب بیت کوین یا کلید عمومی کیف پول بیت کوین‌تان را به کاربران تان بدهید و البته درگاه‌های پرداخت ارزدیجیتال را هم می‌توانید بر روی وب‌سایتتان داشته باشید.


کسب درآمد به روش استخراج بیت کوین

یکی از بهترین روش‌ها برای درآمدزایی از بیت کوین روش استخراج بیت کوین است. در این روش شما با استفاده از دستگاه‌های ماینری که دارای سخت‌افزار پیشرفته هستند بیت کوین استخراج می‌کنید. برای استخراج بیت کوین شما باید از دستگاه‌های مخصوص که دارای سی‌پی‌یو و رم قدرتمندی هستند استفاده کنید.

وقتی اسم استخراج بیت کوین باید بسیاری از افراد فکر می‌کنند که می‌توانند با استفاده از از سیستم‌های خانگی‌شان بیت کوین استخراج کنند. اگر بخواهید با استفاده از سیستم‌های خانگی‌تان بیت کوین استخراج کنید ممکن است ده‌ها سال زمان‌بر باشد تا فقط یک بیت کوین استخراج کنید، چون سیستم‌های خانگی توانایی استخراج بیت کوین را ندارند.

اگر به فکر استخراج‌بیت‌کوین هستید و قصد دارید از این روش کسب درآمد از بیت کوین استفاده کنید باید از دستگاه‌های مخصوص استخراج بیت کوین استفاده کنید.

 

پیش بینی قیمت بیت کوین /  بیت کوین تا چه مقدار رشد می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت بیت کوین جدا از جنبه غیر واقعی‌اش، همیشه جذاب و مورد توجه رسانه‌ها و مردم بوده است. در این میان افراد تاثیرگذار و چهره‌های‌ شناخته‌شده دنیای ارزهای دیجیتال و بازارهای سرمایه‌گذاری علاقه خاصی به اعلام قیمت‌های عجیب و غریب داشته‌اند؛ قیمت‌هایی که گاه به حقیقت پیوسته‌اند و گاه آنقدر بعید و دست‌نیافتنی اعلام شده که رسیدن بیت کوین به آن‌ها تنها یک رویای غیرحقیقی جلوه می‌کند.

به رسم هر سال، فهرستی از پیش‌بینی‌های افراد مشهور دنیای ارزهای دیجیتال در خصوص قیمت بیت کوین در آینده برای شما آماده کردیم؛ از برندگان جایزه نوبل گرفته تا اقتصاددان‌ها، هر یک نظری منحصر به فرد و بعضاً افرادی در خصوص پادشاه ارزهای دیجیتال دارند.

 

بیت‌کوین در اوج سه ساله - تابناک | TABNAK

پیش‌بینی‌ها از قیمت بیت کوین در آینده

حالا وقت آن رسیده تا به سراغ افرادی برویم که پیش‌بینی‌هایی در خصوص قیمت بیت کوین در سال‌های پیش رو ارائه کرده‌اند. برخی از این پیش‌بینی‌ها کم و بیش به منطق نزدیک و برخی دیگر از منطق به دور هستند.

 

جان پفر: ۷۰۰,۰۰۰ دلار در آینده

جان پفر (John Pfeffer)، سرمایه‌گذار مشهور سهام و کارآفرین، نظرش بر روی جایگزینی بیت کوین با طلا به عنوان ابزار ذخیره ارزش و تبدیل شدن به ذخایر ارزی است. هر چند برای پیش‌بینی خود زمان خاصی تعیین نکرده اما عقیده دارد که بیت کوین به مرز ۷۰۰ هزار دلار نیز خواهد رسید. به عقیده او در صورتی که ارزش فعلی کل حجم طلا با بیت کوین جایگزین شود، ارزش این ارز دیجیتال دست‌کم به ۹۰ هزار دلار خواهد رسید. به عقیده او از این به بعد قیمت آن تماماً صعودی است و ۷۰۰ هزار دلار نیز از این بابت مطرح شده است.

 

مایک نووگراتز: ۱۲,۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۰

سرمایه‌گذار مطرحی که کارش را از سال ۱۹۸۹ در بازارهای مالی شروع کرد، هم‌اکنون به یکی از چهره‌های برجسته دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این سرمایه‌گذارِ بشردوست در شرکت‌های مطرح بزرگی از جمله گلدمن ساکس، فورترس، هادسون ریور پارک و … فعالیت داشته است.

او که هم‌اکنون مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر گلکسی دیجیتال است از طریق سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷، ۲۵۰ میلیون دلار سود کرد. نووگراتز پیش‌بینی کرده بود که با ورود شرکت‌های بزرگی مانند فیدلیتی و راه‌اندازی پلتفرم بکت برای بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۱۹ میلادی قیمت این ارز دیجیتال به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید. پیش‌بینی وی با حدود ۱۳ هزار دلار اختلاف، اشتباه از آب در آمد!

نووگراتز (Mike Novogratz) در تازه‌ترین پیش‌بینی خود اعلام کرده است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به رقم ۱۲,۰۰۰ دلار می‌رسد.

 

جوزف استیگلیتز: ۱۰۰ دلار!

جوزف استیگلیتز (Joseph Stiglitz) اقتصاددان معاصر آمریکایی و برنده جایزه نوبل اقتصاد سال ۲۰۰۱ است. وی از نمایندگان مکتب اقتصاد کینزی نو است که بیشتر شهرتش را پس از انتقادهای شدیدش از صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی به دست آورد. با این حال او خود را از مخالفان ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین می‌داند. به عقیده او بیت کوین پس از اینکه به فراموشی سپرده می‌شود، به قیمت ۱۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. این اقتصاددان معمولاً بیت کوین را به خاطر عدم پذیرش آن در بازارهای جریان اصلی ملامت می‌کند اما دلایل اصلی‌اش را برای این منفی‌نگری مطرح نکرده است.

 

جو دیویس: صفر دلار

به عقیده این اقتصاددان قیمت بیت کوین تنها تابعی از سفته‌بازی است. جو دیویس (Joe Davis)، اقتصاددان ارشد شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ونگارد با ۵.۳ تریلیون دلار سرمایه‌ی تحت مدیریت، بیت کوین را به دلیل نوسانی که دارد به عنوان ابزار ذخیره ارزش ضعیفی توصیف کرده است. توصیه او سرمایه‌گذاری در دارایی‌های واقعی است. جو دیویس در سال ۲۰۱۸ اظهار داشت که قیمت بیت کوین روزی به صفر می‌رسد.

 

توماس لی: ۲۵,۰۰۰ دلار

توماس لی(Thomas Lee)، یکی از سرمایه‌گذاران برجستهٔ بیت کوین و بنیان‌گذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat Global، پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸، قیمت بیت کوین به ۲۵ هزار دلار رسیده و تا سال ۲۰۲۲، به قیمت ۱۲۵ هزار دلاری خواهد رسید. او به تازگی در تشریح پیش‌بینی خود گفت:

ارزهای دیجیتال دارایی‌هایی با ارزش شبکه‌ای هستند. این یعنی هر چه افراد بیشتری این دارایی را داشته باشند، ارزش‌شان بیشتر می‌شود. در واقع یک تابع لگاریتمی است. اگر کاربرانش را دوبرابر کنید، ارزشش چهار برابر می‌شود. برای رسیدن به ۲۵,۰۰۰ دلار، فقط به کمی کمتر از ۴ برابر ارزش نیاز دارید، پس یعنی باید کسانی که بیت کوین دارند را دو برابر کنید.

آوازهٔ توماس لی به خاطر تشخیص قبلی سیر صعودی بیت کوین و اتریوم، در گذشته بوده است.

 

جان مکافی: ۱ میلیون دلار تا پایان ۲۰۲۰!

جان مکافی (John McAfee)، برنامه‌نویس و بنیان‌گذار مؤسسهٔ امنیت سایبری McAfee، به واسطه پیش‌بینی‌های بلندپروازانه‌اش معروف‌ترین چهرهٔ صعودی بیت کوین به شمار می‌آید. او در موارد متعددی به‌صورت مکتوب ادعا کرده است که قیمت بیت کوین به ۱ میلیون دلار خواهد رسید که بیشتر از پیش‌بینی ۵۰۰ هزار دلاری وی در سال گذشته بوده است. این توییت از جان مکافی، نشانگر جدیتش در طرح چنین ادعاهایی است:

وقتی‌که قیمت بیت کوین را ۵۰۰ هزار دلار، در پایان سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی کردم، از مدلی استفاده می‌کردم که قیمت بیت کوین را در اواخر سال ۲۰۱۷ به میزان ۵ هزار دلار پیش‌بینی کرده بود. اما BTC از فرضیات مدل من پیشی گرفته است و اکنون قیمت ۱ میلیون دلاری را برای پایان سال ۲۰۲۰ پیش‌بینی می‌کنم. هنوز هم تأکید می‌کنم که اگر اشتباه کنم، [یکی از] اعضای بدنم را خواهم خورد!


تیم دریپر: ۲۵۰,۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۲

تیم دریپر (Tim Draper) سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر آمریکایی و بنیان‌گذار دانشگاه دریپر، اخیراً پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید. همچنین وی به علت خرید ۳۰ هزار بیت کوین در حراج Marshals آمریکا که در سال ۲۰۱۴، از مصادره اموال وب‌سایت جاده ابریشم برگزارشده بود، معروف است.

وی همچنین پیش‌بینی کرده است که تا سال ۲۰۲۱ مردم می‌توانند با پرداخت بیت کوین، قهوه بخرند و بیت کوین به عنوان پول در میان مردم رواج پیدا می‌کند.

 

تایلر وینکلواس: ۳۰۰ هزار دلار

دو قلوهای وینکلواس (Winklevoss)، ماه فوریه ۲۰۱۸، اظهار داشتند که ارزش فعلی بیت کوین، بسیار پایین‌تر از ارزش واقعی آن است و این ارز می‌تواند تا ۴۰ برابر قیمت آن زمان (۲۰۱۸)، رشد داشته باشد. به عبارت دیگر به گفته این دو قلوهای ثروتمند، باید منتظر قیمتی بیش از ۳۰۰ هزار دلار برای بیت کوین باشیم.

برادران وینکلواس با دریافت مقدار زیادی غرامت از مارک زاکربرگ، بنیان‌گذار فیس‌بوک، در پرونده‌ی سرقت ایده‌‌ی فیس‌بوک، به سرمایه‌گذاری در بیت کوین روی آوردند و اکنون با داشتن بیش از ۹۰ هزار واحد بیت کوین، یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین به شمار می‌روند.

 

علی میزانی اسکوئی: ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار دلار تا پایان ۲۰۲۱

علی میزانی، سرمایه‌گذار و تحلیلگر مطرح بازار زمانی که قیمت بیت کوین به بالای ۱۸,۰۰۰ دلار رسیده بود، در گفتگویی با اخبار شبکه تهران، ضمن هشدار به سرمایه گذاران برای ورود به بازار و تاکید بر عدم انفعال مسئولین در این فناوری، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین طی دو سال آینده در یک پنجم این قیمت معامله خواهد شد. به اعتقاد میزانی قیمت بیت کوین پس از دو سال کف سازی در بازه ۵ تا ۶ هزار دلار شروع به اوج گرفتن خواهد کرد و تا اواخر ۲۰۲۱ پتانسیل رسیدن به قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار را خواهد داشت.

 

بابی لی: در نهایت ۱ میلیون دلار

بابی لی (Bobby Lee)، عضو هیئت‌مدیرۀ BTCFoundation و بنیان‌گذار اولین صرافی بیت کوین در چین بنام BTCC، در طی نشستی که در شهر لندن در حوزه بلاک چین برگزارشده بود، اظهار داشت که بیت کوین در نهایت قیمت ۱ میلیون دلاری را پشت سر خواهد گذاشت. بابی لی در اواخر سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ را درست پیش‌بینی کرده و گفته بود:

اگر تاریخ تکرار شود، ماه آینده در ژانویه ۲۰۱۹ بازار نزولی فعلی بیت کوین در محدوده قیمتی ۲,۵۰۰ دلار، کف خود را پیدا خواهد کرد. و سپس در اواخر سال ۲۰۲۰، رشد ادامه‌دار بعدی آغاز می شود. بیت کوین در دسامبر ۲۰۲۱ به نقطه اوج ۳۳۳,۰۰۰ دلار رسیده و در ژانویه ۲۰۲۳ به ۴۱,۰۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

بابی لی در آخرین اظهارنظر خود درباره‌ی قیمت بیت کوین اعلام کرده است که ارزش پادشاه ارزهای دیجیتال بعد از چند حباب دیگر و طی پنج تا ده سال دیگر به قیمت ۱ میلیون دلار می‌رسد.

 

بنیاد والت اینوستور: ۱۳,۰۰۰ دلار در ۲۰۲۱

به گفته والت اینوستور (WalletInvestor)، بیت کوین را می‌توان یک سرمایه‌گذاریِ بلندمدت بسیار مناسب دانست. طبق برآوردهای این شرکت، پادشاه ارزهای دیجیتال این قدرت را دارد که طی یک سال ۲۵.۱۳ درصد رشد قیمت داشته باشد. با تکیه بر داده‌های فعلی از بازار می‌توان گفت که بازار بیت کوین صعودی است و در آینده نیز شاهد تداوم این روند خواهیم بود. والت اینوستور قیمت بیت کوین در سال‌ ۲۰۲۰ را ۱۰,۷۲۳.۴۶ پیش‌بینی می‌کند. پیش‌بینی‌های این شرکت در بلندمدت نیز به شرح زیر است:

  • سال ۲۰۲۱: ۱۳,۴۰۴.۳۲ دلار
  • سال ۲۰۲۲: ۲۰,۱۰۶.۴۸ دلار
  • سال ۲۰۲۳: ۲۶,۸۰۸.۶۴ دلار
  • سال ۲۰۲۴: ۳۳,۵۱۰.۸۰ دلار
  • سال ۲۰۲۵: ۵۳,۶۱۷.۲۸ دلار
 

بنیاد لانگ فورکست: ۵,۱۰۰ دلار در ۲۰۲۰

دیدگاه بنیاد لانگ فورکست نزولی است. لانگ فورکست در پیش‌بینی قبلی‌اش گفته بود که تا پایان سال ۲۰۱۹، شاهد سقوط بیت کوین به رقم ۵,۸۷۷ خواهیم بود. با این حال لانگ فورکست معتقد است که سال ۲۰۲۰ نیز روند نزولی بیت کوین ادامه دار خواهد بود و این ارز با کاهش ارزش به ۵,۱۰۲ دلار می‌رسد. طبق پیش‌بینی‌های این شرکت هر بیت کوین در سال ۲۰۲۱، با قیمت ۲,۸۲۲ دلار معامله می‌شود. لانگ فورکست قیمت ۸,۵۹۹ دلاری را برای سال ۲۰۲۲ متصور است و عقیده دارد که تا سال ۲۰۲۳ قیمت بیت کوین به ۱۴,۴۹۵ دلار صعود خواهد کرد.

 

وینی لینگهام: ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۳۰

لینگهام (Vinny Lingham)، به عنوان یکی از چهره‌های شناخته‌شده در حوزه ارزهای دیجیتال با دیدگاهی بلندپروازانه معتقد است که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۳۰، می‌تواند بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار در نوسان باشد.

 

آنتونی پومپلیانو: ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا ۲۰۲۱

آنتونی پومپلیانو (Anthony Pompliano)، فعال مشهور بیت کوین در سال ۲۰۱۷ اظهار داشت که قیمت بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد. او در سال ۲۰۱۸ اظهار داشت که بیت کوین در سال ۲۰۱۹ تا ۳,۰۰۰ دلار سقوط می‌کند که درست از آب در آمد.

پومپلیانو اوایل دسامبر ۲۰۱۹ در مصاحبه‌ای یکبار دیگر تاکید کرد که به نظر او قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

 

الیور آیزاکز: ۲۵,۰۰۰ دلار در ۲۰۲۰

آیزاکز (Oliver Isaacs)، یکی از پر و پا قرص‌ترین طرفداران بیت کوین، معتقد است که اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد رسیدن بیت کوین به قیمت ۲۵,۰۰۰ دلار هستیم! برای فهمیدن درستی این پیش‌بینی تنها کافی است کمی صبر کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: