کد خبر: ۵۱۶۸۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

مربی ملی‌پوشان دوومیدانی گفت: تاکنون کسی از فدراسیون از ما برنامه نگرفته بخواهیم بدهیم و شاید در اولویت نیستم.

مربی ملی‌پوش دوومیدانی: کسی سراغی از ما نگرفته که برنامه بدهیم/شاید در اولویت نیستیم

به گزارش شفاف: هادی سپهرزاد در مورد شرایط تمرین بهنام شیری و علی فتحی گنجی اظهار داشت: در ورزشگاه آفتاب انقلاب مشغول تمرین هستیم و کارمان را پیش می‌بریم. یک مقدار سرمای تهران اذیت می‌کند و همین موضوع مشکلی را هم برای شیری به وجود آورد.

وی در مورد اینکه اکثر دوومیدانی کاران در کیش اردو زده‌اند و شما هم قرار است اعزام شوید یا برنامه دیگری دارید، گفت: ما تمرینات مان را از مهرماه آغاز کردیم و از آن زمان تاکنون کسی سراغی از ما نگرفته است که بخواهیم برنامه اردویی بدهیم.

مربی تیم ملی دوومیدانی ادامه داد: شیری یکی از شانس‌های کسب سهمیه المپیک است و انتظار داشتیم از طرف فدراسیون برنامه‌ها گرفته شود و قراردادی بسته شود، اما این اتفاق تاکنون نیفتاده و شاید ما در اولویت نیستیم.

سپهرزاد تاکید کرد: همیشه در این چند سال به مربیانی که شاگردان مدال آور داشتند و سرشان در کار خودشان بود توجهی نشده است. با این شرایط ما کارمان را می‌کنیم، اما این هم دلیل نمی‌شود که آنها بی توجهی کنند.

وی در پایان گفت: در این شرایط سخت تنها چیزی که ما را دلگرم می‌کند، حمایت باشگاه پلیمر است و ما هم تلاش می‌کنیم که جواب حمایت‌های آنها را بدهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: