کد خبر: ۵۱۶۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵

نامداری که در ماجرای فرشید اسماعیلی و چک دو و نیم میلیاردی اش سر زبان ها افتاده بود، به عنوان مشاور هیات مدیره به ترکیب این هیات اضافه شد تا بتواند در جلسات هم شرکت کند

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال صبح امروز با حضور تمامی اعضا برگزار شد و سرانجام با عنوانی عجیب، چهره متمولی که قبل از فصل کمک های مالی زیادی به آبی‌ها کرده بود، به هیات مدیره اضافه شد.

به گزارش شفاف، در این جلسه اعضا درباره مسائل روز باشگاه استقلال به بحث و تبادل نظر پرداختند. بررسی امورات باشگاه و بحث مالی از مهم‌ترین موضوعات جلسه هیات مدیره استقلال بود و با توجه به اولویت بازپس دادن مبالغ قرض گرفته شده از یک برج ساز طرفدار استقلال، بحث به این سمت رفت.

علی نامداری که در ماجرای فرشید اسماعیلی و چک دو و نیم میلیاردی اش سر زبان ها افتاده بود، به عنوان مشاور هیات مدیره به ترکیب این هیات اضافه شد تا بتواند در جلسات هم شرکت کند.

نامداری قبلا به صراحت گفته بود برای کمک مالی به استقلال نیاز به پست و سمت و حکم ندارد اما عنوان جدید نشان داد که مدیران استقلال نگران تسویه حساب با این هوادار پولدار هستند و سرانجام یک جایگاه عجیب و من درآوردی به او دادند تا از توانایی او در مسایل مالی استفاده کنند.

برج‌ساز استقلالی با عنوان عجیب به هیات‌مدیره واردشد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: