کد خبر: ۵۱۷۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: خون شهید سلیمانی روحیه استکبارستیزی را در میان ملت‌های آزاده جهان احیا کرد.

به گزارش شفاف به نقل از  روابط عمومی ارتش به نقل از دفاع پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، با اشاره به نقش بی‌بدیل سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در رهبری جبهه مقاومت اسلامی، گفت: شهید سلیمانی از شهدای نام‌دار و مکتب‌ساز ایران اسلامی بود که حضورش در جبهه مقاومت سبب وحشت دشمنان و روحیه مضاعف مسلمانان می‌شد.
وی افزود: امروز مکتبی که سردار سلیمانی بنیان آنرا بنا نهاده است برای ملت‌های آزاده و مسلمان جهان باقی خواهد ماند؛ چراکه او با فعالیت های خود چهره واقعی استکبار جهانی را به ملل اسلامی و آزادگان دنیا نمایان کرد و خود نیز پرچمدار مبارزه با استکبار بود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش، نقش سردار سلیمانی را در بسیج توده‌های مسلمان برای مقابله با جبهه کفر بی بدیل و ارزشمند عنوان کرد و افزود: خون شهید سلیمانی روحیه استکبارستیزی را در میان ملت‌های آزاده جهان احیا و خروشان کرد.
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به نقش محوری سردار قاسم سلیمانی در ریشه‌کنی تروریسم، گفت: سردار سلیمانی نقش بارزی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشتن و همچنین نقش ایشان در ریشه‌کن کردن گروه تروریستی داعش محوری و قابل تأمل است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: