کد خبر: ۵۱۷۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲

مربی سپاهان از تساوی برابر سپاهان ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش شفاف و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، علیرضا مرزبان در نشست خبری پس از تساوی مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: انتظار داشتیم با سه امتیاز برویم اما با مساوی می‌رویم که واقعا طعم تلخ یک شکست را دارد.

وی ادامه داد: برایمان دردناک است از امکانات و موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم. مشکلات زیادی داشتیم و این تساوی به اندازه یک باخت برایمان دردناک است. دو روز قبل به ما گفتند باید به تبریز سفر کنیم. برنامه پرواز ما عوض شد. بازی قرار بود فردا برگزار شود برای همین تیم ما در این بازی به خصوص در نیمه دوم تمرکز نداشت. باز هم می‌گویم نه از بازی و نه از نتیجه راضی نیستم.

مربی تیم سپاهان در مورد اهداف این تیم در مسابقه امروز عنوان کرد:‌ فاکتور اول‌مان این بود که هم خوب دفاع و هم خوب حمله کنیم. خیلی خوب توانستیم به دروازه حریف نزدیک شویم. نیمه اول سه بر یک به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم بحث حمله و دفاع نبود. بازی به جنجال کشیده شد. این نتیجه برای‌مان دردناک است.

مرزبان تصریح کرد: تعویض‌های خیلی خوبی هم داشتیم اما قدرت بازی‌سازی را از دست دادیم. همیشه سعی می‌کنیم با کنترل بازی و پاس‌های خوب به دروازه حریف نزدیک شویم اما این فرصت را به حریف دادیم بازی را کنترل کند و این واقعیتی است که باید به آن اشاره کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: