کد خبر: ۵۱۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

رئیس جمهوری سوریه با ارسال پیام تبریکی برای همتای روس خود به مناسبت سال نوی میلادی، ابراز امیدواری کرد که همکاری‌های دو کشور در تمامی زمینه‌ها تقویت شوند.

به گزارش شفاف، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، طبق بیانیه دفتر ریاست جمهوری سوریه، بشار اسد، رئیس جمهور این کشور امروز (چهارشنبه) با ارسال پیامی برای ولادیمیر پوتین، همتای روس خود، سال نوی میلادی را به او تبریک گفت.

طبق این بیانیه، اسد در پیام خود خطاب به پوتین و مردم روسیه صمیمانه تبریک گفت و آرزو کرد که در این سال موفقیت‌ها و پیشرفت بیشتری در تمامی سطوح برای روسیه حاصل شود.

همچنین رئیس جمهوری سوریه ابراز امیدواری کرد که این سال سالی باشد که کشورها بتوانند با تلاش‌های مشترک خود دستاوردهای بیشتری در مبارزه با تروریسم داشته باشند و روابط دوجانبه سوریه و روسیه در تمامی زمینه‌ها و در راستای منافع مردم دو کشور ادامه یابند.

رئیس جمهوری روسیه صبح امروز با ارسال پیام‌هایی برای تعدادی از سران جهان، جشن کریسمس و سال نوی میلادی را به آنها تبریک گفت.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی کرملین، پوتین در پیام تبریک خود خطاب به اسد تاکید کرد: روسیه آماده است تا به هر طریقی در حل نهایی بحران سوریه و کنار زدن پیامدهای آن و نیز تلاش مشترک با این کشور برای تقویت همکاری‌های چند جانبه دو کشور مشارکت داشته باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: