کد خبر: ۵۱۷۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

افزودن چاشنی اسپورت به شاسی بلند محبوب مدیران خودرو

تیگو5 مدیران خودرو ، با قلب تپنده توربو

تیگو5 مدیران خودرو ، به عنوان یک شاسی بلند خانوادگی و بی حاشیه بازار ایران شناخته میشود ، در طول 5 سال گذشته این خودرو همواره مورد استقبال بازار قرار گرفت ، بدنه قدرتمند و جادار این خودرو حس یک شاسی بلند مستحکم را  میدهد ، اما اخیرا شرکت مدیران خودرو اعلام کرده که مدل توربو این محصول نیز بر اساس نیاز بازار عرضه خواهد شد تا به یک شاسی بلند خانوادگی ،چاشنی اسپورت و هیجان نیز افزوده گردد.

در باطن تیگو5 توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است ، موتور 1.5 لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش میباشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است . اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل میکند گیربکس 9 سرعته  CVT نسل جدید است  که  کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکسها  در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب میاید .

به لحاظ آپشن ها مدل توربو همان آپشن های قبلی  را خواهد داشت  ، آپشن های مناسب ایمنی چون ایربگ های جانبی ، ESP, TCS , HHC ..... و همچنین مانیتور لمسی 10 اینچی ، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید ، گرمکن صندلی های جلو ، صندلی برقی راننده ، سان روف برقی ، آینه های برقی ، دوربین داینامیک و.... در کنار آپشن فرمان برقی  که به این مدل افزوده شده  و یک آپشن مهم راحتی و ایمنی به حساب می آید ، این خودرو را برای خانواده های ایرانی که هم به دنبال جاداری و قدرت یک خودرو در کنار لذت رانندگی هستند به گزینه ایی ایده آل تبدیل میکند که میتواند با برخی خودروهای دست دوم خارجی چون سانتافه های 4 سیلندر مدلهای 2010 تا 2013 و یا توسان و اسپورتیج های مدل 2011 تا 2015  بدل نماید که با توجه به گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان  میتواند نسبت به رقبای وارداتی دست دوم با توجه به سلیقه و انتخاب آنها میتواند به گزینه منطقی بدل گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: