کد خبر: ۵۱۷۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری ۱۱۳ نفر دارندگان سلاح غیرمجاز و کشف دو هزار و ۵۰ عدد انواع فشنگ و انهدام یک باند قاچاق سلاح در این استان خبر داد.

                          کشف ۲۰۵۰ فشنگ غیرمجاز در خوزستان

به گزارش شفاف: سردار سید محمد صالحی عصر امروز شنبه در خصوص این خبر، اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی، به مدت یک هفته و باهدف مبارزه با سارقان، دارندگان سلاح و عاملان تیراندازی در سطح استان خوزستان به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح هفت باند سرقت مسلحانه منزل، خودرو و ورود به عنف منهدم شد، افزود: در این راستا همچنین ۴۶۲ سارق حرفه‌ای در مناطق مختلف استان خوزستان دستگیر شده و هفت دستگاه خودرو، موتورسیکلت و مقادیر زیادی اموال مسروقه توسط پلیس آگاهی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در ادامه تصریح کرد: همچنین در حوزه مبارزه با مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۱۸۳ کیلوگرم انواع مواد افیونی شده را کشف و ۲۱۳ خرده فروش را دستگیر کرده و همچنین یک باند قاچاق مواد مخدر را متلاشی کرده و۶ باب منزل پلمب شد.

صالحی بیان کرد: پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سراسر استان خوزستان و با کار اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی، ۱۱۳ نفر دارنده سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را دستگیر و از مخفیگاه متهمان ۱۲۶ قبضه سلاح به همراه دو هزار و۵۰ عدد فشنگ را کشف کردند.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی یک باند قاچاق سلاح را در مبادی ورودی شمال استان متلاشی و۳۰ قبضه سلاح کلت کمری را از آنها کشف و ضمن توقیف، یک دستگاه خودروی پژو، دو قاچاقچی سلاح را در این ارتباط دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان معرفی شدند، در پایان تأکید کرد: پلیس با تمام توان در برابر هر بی‌قانونی ایستادگی کرده و با اجرای طرح‌های ویژه، برهم زنندگان نظم عمومی را تسلیم قانون می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: