کد خبر: ۵۱۷۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
در جلسه هیات اجرایی تصویب شد

هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تصویب کرد تا اعتبار ویژه‌ای را برای تهیه تجهیزات ضروری فدراسیون‌ها در نظر بگیرد.

به گزارش شفاف و به نقل از  کمیته ملی المپیک، هفتاد و پنجمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته، اعضای هیات اجرایی و نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی برگزار شد.

در ابتدای این نشست به بررسی آخرین وضعیت اردوهای مختلف رشته‌های المپیکی و بازدید از تمرینات و مسائل مربوط به آماده سازی ورزشکاران جهت حضور در رقابتهای انتخابی کسب سهمیه و بازیهای المپیک توکیو پرداخته شد و در ادامه گزارش کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی در خصوص شاخص‌های توزیع اعتبارت سال ۱۴۰۰ توسط سید عبدی افتخاری ارائه شد.

در این گزارش کلیات و چارچوب این شاخص گذاری به تصویب رسید و مقرر شد پس از اخذ نظرات پیشنهادی و اصلاحی اعضای هیات اجرایی، پیش نویس نهایی آن در نشست بعدی توسط عبدی افتخاری رئیس کمیسیون مدیریت و برنامه  ریزی ارائه شود به نحوی که تا پایان سال جاری  ارقام نهایی با توجه به میزان بودجه مصوب سال آتی کمیته به تصویب برسد.

همچنین در ادامه نشست امروز در خصوص تامین هزینه‌های کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک توکیو و سایر رویدادهای ۲۰۲۱ مواردی مطرح و مقرر شد تا حداکثر تلاش لازم به منظور جذب منابع مالی مورد نیاز از طریق حامیان مالی توسط واحدهای ذیربط به عمل آید تا با مشارکت و نظر سنجی اعضای هیات اجرایی در جلسات آتی گزارش آن ارائه و انتخاب شود.

همچنین در راستای سیاست حمایت حداکثری از فدراسیون‌هایی که در برنامه بازی‌های المپیکی و آسیایی قرار دارند و با توجه به ضرورت تهیه تجهیزات ورزشی مورد نیاز و ضروری آن‌ها، تصمیم بر آن شد پس از اخذ فهرست نیازمندی‌های مهم فدراسیون‌های المپیکی و آسیایی، اعتبار ویژه‌ای برای این موضوع منظور شود.

در پایان در خواست تعدادی از فدراسیون‌های المپیکی که در حال آماده سازی تیمهای ملی خود هستند، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا حمایت‌های مالی لازم برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک صورت پذیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: