کد خبر: ۵۱۷۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت امروز، یکشنبه نوشت: تهدیدات بی‌شماری در مرحله آینده در مقابل اسرائیل قرار دارد که مهمترین آن حمله غافلگیرانه به جبهه داخلی، حملات سایبری و نبود اعتماد به رهبران سیاسی و نظامی اسرائیلی است.

به گزارش شفاف، این روزنامه تحت عنوان "تهدیدات دوره آینده" نوشت: به رغم تهدیدات عدیده‌ای که در دوره گذشته مقابل اسرائیل قرار داشت اما اسرائیل موفق به رویارویی با آنها طی دو سال گذشته شد با این وجود به نظر می‌رسد مرحله آینده شاهد خطرات و تهدیدات بزرگتر خواهد بود.

این روزنامه افزود: ایران در راس تهدیداتی قرار دارد که خطر واقعی علیه اسرائیل محسوب می‌شود یا حمله غیرمنتظره به جبهه داخلی به واسطه سلاح‌های پیشرفته، موشک‌های کروز و پهپادها یا حملات سایبری یا حملات موشک‌های فراصوت همه تهدیدات جدی هستند و علاوه بر این‌ها نبود اعتماد شهروندان اسرائیلی به رهبری نظامی و مدنی مزید بر علت شده است.

این روزنامه خواستار ایجاد استراتژی واقعی ممانعت از ادامه این تهدیدات به خصوص "تهدید هسته‌ای ایران" علیه اسرائیل شد و ایران را تهدیدی موجودیتی علیه اسرائیل خواند و نوشت: پرونده ایران هم‌چنان در برنامه هر دولت اسرائیلی و هر دولت آمریکایی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: