کد خبر: ۵۱۷۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

سرمربی پرسپولیس می‌گوید داور مسابقه با سپاهان پنالتی تیمش را اعلام نکرده است.

به گزارش شفاف، یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان گفت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم. کسب سه امتیاز هدف اصلی ما بود. هر دو نیمه بازی موقعیت‌هایی داشتیم و مسلط بر بازی بودیم و بازی را کنترل کردیم. می‌توانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. هر چند بازی کم موقعیتی بود چرا که هر دو تیم یک مقدار دنبال گل نخوردن بودند و از طرفی در یک سطح قرار داشتند.

او ادامه داد: یک مقدار هم فکر می‌کنم که داور از پنالتی مسلم به نفع تیم‌مان گذشت و متاسفانه نتوانستیم بازی را ببریم و باید خودمان را برای بازی آینده آماده کنیم.

گل‌محمدی درباره اعتراضات به داور بازی در خلال این مسابقه اظهار کرد: چند صحنه بود که ما فکر می‌کردیم باید به نفع ما گرفته می‌شد. سر این صحنه‌ها اعتراض کردیم اما مشکل خاصی نبود که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره افت خط حمله تیمش در غیبت عیسی آل‌کثیر گفت: فشار زیادی روی این بازیکنان وجود دارد. تا جایی که توانستیم در این هفت بازی، برای مهاجمان موقعیت خلق کردیم. این فشار بیش از حد باعث شده نتوانند از موقعیت‌ها استفاده کنند. آن‌ها احتیاج به زمان و تمرینات اختصاصی بیش‌تری دارند تا از موقعیت‌مان استفاده کنیم. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم تمرینات بیشتر است.

وی درباره داربی تهران که روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود اظهار کرد: در هر صورت داربی همیشه جذابیت‌های خاص خود را دارد. گرفتن سه امتیاز در داربی هدف اصلی ما است چرا که به این موضوع نیاز داریم. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی باشد. باید خودمان را برای این دیدار آماده کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: