کد خبر: ۵۱۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۱۸ دی ماه سالگرد یوم الله هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق است و مراسم ویژه ای در تهران برگزار می شود.

به گزارش شفاف،  حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی در جمع خبرنگاران گفت: در این روز ایران اسلامی ضرب شست خود را به آمریکا نشان داد و ابهت نظام اسلامی را به رخ کشید ، لذا باید این روز تاریخی برای همیشه زنده بماند.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیفات اسلامی استان تهران با اشاره به این رخداد مهم و تاریخی گفت: اگر چه  شیرینی و عظمت این رخداد مهم هیچگاه فراموش نخواهد شد ، ولی در کنار یادآوری این حماسه بزرگ باید یاد و خاطره ۱۷۸ شهید پرواز ۷۵۲ را گرامی بداریم.

محمودی با گرامیداشت یاد وخاطره این شهدای عزیز افزود: به همین مناسبت و به نیابت از سردار دلها شهید سلیمانی ۱۷۸ اصله نهال در بهشت زهرا(س) غرس خواهد شد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران خاطر نشان کرد: این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی ، هنری شهرداری ، سپاه تهران ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سازمان بهشت زهرا (س) ، بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برگزار خواهد شد.

عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران بزرگداشت مناسبت های انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا را یک وظیفه دینی وانقلابی دانست و بر لزوم زنده نگهداشتن آنها تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: