کد خبر: ۵۱۷۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان گفت: امیدوارم بتوانیم ۴ تا ۵ تورنمنت خیلی خوب تا قبل از مسابقات قهرمانی آسیا حتی داخلی داشته باشیم چرا که برای ما مهم بازی کردن است.

به گزارش شفاف، مسعود ظهرابی در خصوص تمرینات تیم ملی جوانان اظهار کرد: قرار است از ۲۲ دی استارت بخورد. مشکل اصلی ما در تیم ملی نبود بازی تدارکاتی است که به آن خیلی نیاز داریم. ما یک اردوی خوب را در اصفهان برگزار کردیم و چهار بازی خوب با فولاد و ذوب آهن داشتیم که باید از مدیرعامل باشگاه سپاهان به خاطر اردوی ۱۰ روزه تشکر کنم.


وی با اشاره به اهمیت اردو و تورنمنت قبل از مسابقات قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم بتوانیم ۴ تا ۵ تورنمنت خیلی خوب تا قبل از مسابقات قهرمانی آسیا حتی داخلی داشته باشیم. برای ما مهم بازی کردن است که بتوانیم با تیم‌های خوب لیگ برتری بازی کنیم. اگر اینکار را کنیم به امید خدا با آمادگی نسبتا خوبی به مسابقات آسیایی خواهیم رفت.

سرمربی پرسپولیس بهبهان بعد از پیروزی مقابل گچساران در لیگ برتر هندبال مردان گفت: بازی متوسطی بود و به نظر من بار فنی آنچنانی برای دو تیم نداشت. باید به گچساران خسته نباشید بگویم. گچساران بعد از چندین دوره قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ به دلیل مشکلات اقتصادی کشور نتوانسته آنطور که باید باشد و از بازیکنان جوان و نوجوانش استفاده کرده است. بازی برای تیم ما خوب و تدارکی برای بازی بعدی بود.

وی گفت: به نسبت چیزی که از بازیکنانم خواستم انجام دادند و امیدوارم که برای روز جمعه که بازی مهمی داریم آماده باشیم و نتیجه ای که می‌خواهیم را بدست آوریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: